Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 143,797
Hayat tüm mahlukata güzel ama onun tadını çıkarmak lazım. Bir de elimizde olmayan şeyler için üzülmemeli ve kendimizi üzmemeliyiz. Allahın bize verdiği sağlık ve sıhhat ile elimizden gelen, gücümüzün yettiği şeylere odaklanmalı ve böyle şeyler yapmalıyız. İlle de pahalı bir karavanımız olmak zorunda değil. Pekala pahalı ve hantal karavanlarla yapılan her şeyi otomobille yapmak mümkün ve daha kolay arkadaşlar.

Etiketler
Yeni aldik bu aksam deneyecegiz bakalim... B0042e7b6eecfc796449e27c316db15b

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,

Bugün Pazar genelde evdeydik. Bugün kabak dolma, mücver ve zeytinyağlı Bakla pişirdik. Garip uzunca geziler için hazır bekliyor ama ben yola çıkmak için Mayıs'ı bekliyorum. Garip'im ile birlikte kamplı geziler yapacağım arkadaşlar. Yeni bir sezona girdiğimiz için buradaki paylaşımımı bitiriyorum artık.

Herkese selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri