Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 143,818

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,

Kendi karavanımı yaptıktan ve bununla karavan zevkini, karavan keyfini yaşadıktan sonra artık karavansız olmayacağına karar verdim.

Elbet ben de elime bir para geçerse veya borçlarım biraz rahatlasa kendime bir karavan alacağım.

Karavanımın adını garip koymaya karar verdim. Önümüzdeki dönemde biz Gariple iki garip yine yollarda olacağız.

Aslında Garip'in yaza kadar vakti var. Ayrıca garip karavan olmazsa bir kamp otomobili veya mikro kamper de olabilir.

Duruma göre zaman içerisinde bakacağız artık... Gelişmelerden bu başlıkta haber vereceğim.

Etiketler
Ynt: Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Yazın yapacağım Doğu Karadeniz gezisini motorsikletim yerine Garip'le yapmaya karar verdim. Bu gezi için bir miktar para biriktirdim. Şimdi zamanın gelmesini bekliyoruz sadece...

Çok sevindim yücel bey
Hayırlısı olsun en kısa sürede kendinize göre bir karavan alırsınız umarım.
Saygılar

Teşekkür ederim Kağan Bey,

Dediğim gibi karavan olacağı kesin değil. Kamp donanımlı otomobil üzeri araç üstü çadır veya mikrokamper de olabilir. Her ne olursa olsun bu yazki Karadeniz gezimi dört tekerlekle yapacağım...

hayirli olsun kardes. insallah istedigin gibi olur. yolun acik olsun. cok eglen.
nasil bir karavan yaptin? fotolari varmi?

saygilar.

Teşekkürler Salih Bey,

Teşekkürler Sn. Ahi25, Kendime bir çekme karavan yaptım. Adı Çelebi, fotoğrafı şu anda yok ama çekme karavanlar bölümünde yapım paylaşımları var. Karavanımla çok güzel kamplar yaptım ve çok eğlendim. Ama şimdi ev borcu ödediğimden çekici aracımı satmak zorunda kaldım. İnşallah Garip adında yeni bir otomobil veya karavan alacağım ilk fırsatta...

Hayırlı olsun, Rabbim gönlünüzdeki kamp aracına sahip olmayı nasip etsin

Son zamanlarda araç üzeri çadırlar da çok hoşuma gidiyor. SW bir otomobil alıp üzerine da araç üzeri çadır yapabilir belki bu şekilde biraz olsun karavan keyfini yaşayabilirim. Bu yaz çok gezili bir yaz olacak benim için öyle umuyorum. Gezilerimi motorsiklet yanısıra kamp donanımlı aracımla da yapabilirim böylece. Bakacağız artık bakalım Garip nasıl bir araç olacak?

İstedikten sonra elbet içinize sinen araç ve yöntem geliştirebileceginize inanıyorum . Amaç yollarda olmaksa , hepimizin dediği gibi araç çok da önemli degil deriz . Hayırlısı . İnşallah tez elden bir aracınız olur .
selamlar.

Sadece hava yağmurluyken maviş ile gezemiyorum. Bunun dışında bir heybe alsam yine maviş ile kampa gidebilirim. Kamp otomobili için acele etmeyeceğim Şimdilik sorunumu mavişim ile çözeceğim. Karavan buluşmalarına ve özgür kamplara da maviş ile katılabilirim yeter ki hava iyi olsun. Herkese İzmir'den selam ve sevgiyle....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri