galloperımın son hali

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet 53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,557

ahmet 53

ahmet küçük istanbul
Yer
istanbul
uzun uğraşlar sonunda istediğim kıvama gelen canavarım

289

327

304

290

Etiketler
Ynt: galloperımın son hali

Güzel olmuş...Elinize sağlık güle güle kullanın.
Yaptığınız değişiklikleri ayrıntılı olarak paylaşabilirseniz sanırım birçok Galloper kullanıcına faydası olabilir.

öncelikle sfari şnorkel ve ön cam üstü şapka taktırdım. daha sonra kaputa sineklık tavana sepet ve sepete montajlı hella delici sisleri taktırdım. en son olarakta cooper str lastiklerle olayı tamamladım.

Önceki konulardan birinde şapka ve diğer parçaların üretim sonuçlarına baktıktan sonra usta bilglerini paylaşmayı düşünüyordunuz.
Resimlerden gördüğüm kadarıyla sineklik ve şapka çok güzel olmuş.
Sizin için bir sakıncası yoksa nerede yaptırdığınızı ve maliyetini dilerseniz özelden paylaşırmısınız.
Özellikle sineklik ve şapka yaptırmayı bende düşünüyorum.

Teşekkürler.

akiva kardeşim yanlış anlamassan bu konuyu genel olarak tum gallopercı arkadaşlarada bilgi olması için genel olarak paylaşmak isterim . öncelikle fiyatları tektek yaptırırken konuşmadım ama şnorkel şapka ve sineklıği toplamda 800 tl gibi bir rakkama yaptırdım . yapan kişide kartal sanayıde fıber işleriyle uğraşan eyup adında eskı bir arkadaşım.eğer düşünürsen elimizden geldiğince sana ve tüm dostlara yardımcı olurum . bana ulaşmak istiyen dostlar beni 0535 326 2002 nodan arayabilirler .

Kesinlikle yanlış anlaşılacak bir konu yok.Tam tersine açık olarak paylaşmanızdan memnun oldum.Genelde birçok kişi rakam ve usta bilgilerini açık açık yazmak istemedikleri için özelden paylaşımı yazdım.Böylesi hepimiz için daha iyi.
Teşekkürler.

İnsanın baktıkça bakası geliyor ne yalan söyleyeyim. Ben de binek aracımı satıp Galloper almayı düşünmekteyim.

Bende de 2.5 tdı galloperII var. Uzun zamandır snorker düşünüyordum ancak malum bizim araçların ön tarafında birde interkoler havalandırması var su geçişlerinde galloperler için burası sorun yaratmaz mı? Bizim araçlar için snorker süs mü? yorumlarınız lütfen.

Merhabalar,
Arabanız çok güzel olmuş, güle güle kullanın.
Bende Galloper II liler arasına katıldım.2000 model V6 122000 km de bir araba aldım (05/12/2012 günü)
Fakat benim aracımın eski sahibi (satıcı ilk sahibinden takasla geldiğini söyledi eğer doğru dediyse) baya bir hor kullanmış.
Örnek olarak torpito üzerinde 4 adet üfleme yeri varya işte benim arabamda sadece sağ taraftaki var, soldaki ve ortadaki ikitane yok hemde kırığı bile, ayrıca arka camların sonunda havalandırma ızgarası var, varda benim arabamın sol tarafta olanı yok.
Arkadaşım, niyemi sayfanıza yazdım.Sayfanızı okuyan bir arkadaşımız fark ederde filan yerde vardı der.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Merhaba Niyazi bey,sanki malum sitede hurda olarak satilan komple bir Galloper vardi.
Bir arastirsaniz belki aradiginiz parcalari bulabilirsiniz.
Bir de Pajero olarakta basiniz sikistiginda arayabilirsiniz.
Gerci biraz daha pahali oluyor ama hic yoktan iyidir.
Araciniz hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin.

Merhabalar,
Bir çıkmacıda buldum, müşteri oldumya havalandırmaların fiyat oldu tanesi 150 lira, torpito içinde komle olur gibi dedi de tam birşeyde demedi.Bakalım aramaya devam ediyorum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

İyi günler
Ahmet bey
Aracınız çok güzel iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

arkadaşlar merhaba. galloperin mekanik ve motor dışındaki parçaları gerçekten az bulunur olduğundan dolayı haddinden fazla pahalı .bundan dolayı en mantıklı çözüm uydurmak yada yetkili servisten temin etmek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri