Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,195
Ynt: Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

benim valf problemim var.klima alışmaya başladıgında devir düşüyor. yükselmiyor. normal seyir halinde sıkıntı olmuyor ancak kırmızı ışıklarda duraklama esnasında problem yaratıyor. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? benim bildiğim firmalarda yok bu parça.

Etiketler

buda benim galloper

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-bu-kadar-temizinin-turkiye-de-tek-oldugunu-dusunuyorum-96665651/detay/

işte bu :smiley:

Galloper

ben Ankara'dayım, aracımı yeni aldığım zaman üzerinde olan goodyear wrangler beyaz yazılı lastikleri vardı, yenileri alınca onları çıkardım, kenarda duruyorlar. lakin yaklaşık on yaşındalar, ayrıca asfalta da dişleri yüzünden çok hırıltı yapıyorlar. kargosu da biraz yüklü tutar, kendi fiyatını da niyetlendiğin zaman atlan deve değil konuşuruz. arzu ediyorsan telefonum 0506 957 37 50
iyi günler :smiley:

ANKARA'DAN MERHABA
2000 Model Hyundai Galloper 3.0 v6
Yeni aldım şimdilik Sena jeep Ahmet ustada eksikleri tamamlanıyor.Yılbaşından sonra aranızdayız,heryerdeyiz.
Bu arada Sena jeep Ahmet usta galloperlere snorkel tedarik ediyor,hem de plastik fiberden yapma değil.Fiyatı da gayet uygun, 350-400 civarı.
HERKESE SELAMLAR.

Hayırlı olsun yeni aracınız.Keyifle kullanmanızı dilerim.
Sena Ahmet ustanın iletişim bilgileri varsa alabilirmiyim.
Şnorkel aramaya başlamıştım iyi olur.
Getirdiği şnorkeller orjinal formattamı bilginiz varmı?Birçok uygulama ancak şnorkelin belirli kısımları ısıtılıp büküldükten sonra uydurulmakta.
Teşekkürler.

Merhabalar,
Ben kendi aracıma takdırdım.Orjinal bu araç için yapılmış.Eğilerek bükülerek takılan bir malzemeyi sadece snorkel değil hiçbirşeyde zaten ben kabul etmem.Biraz obsesifiz de.
Ahmet usta; 0530 610 80 90-0535 212 62 88
Benden de selam söyleyin Burak dersiniz.Kolaylıklar dilerim.

DIP DIP' Alıntı:
ANKARA'DAN MERHABA
2000 Model Hyundai Galloper 3.0 v6
Yeni aldım şimdilik Sena jeep Ahmet ustada eksikleri tamamlanıyor.Yılbaşından sonra aranızdayız,heryerdeyiz.
Bu arada Sena jeep Ahmet usta galloperlere snorkel tedarik ediyor,hem de plastik fiberden yapma değil.Fiyatı da gayet uygun, 350-400 civarı.
HERKESE SELAMLAR.

Aramıza hoşgeldiniz, snorkel takılmış hali ile resimlerini görseydik iyi olurdu. Hayırlı olsun, güle güle kullanın :smiley:)

Fotoğraflarını koymayı bende çok istiyorum ama güvendiğim bir arkadaşım sayesinde aldığım aracımın bazı eksikleri çıktı,onları gidermeye çalışıyorum.Bitince resimleri koyacağım inşallah.!!! :D :D ;D ;D

DIP DIP' Alıntı:
Merhabalar,
Ben kendi aracıma takdırdım.Orjinal bu araç için yapılmış.Eğilerek bükülerek takılan bir malzemeyi sadece snorkel değil hiçbirşeyde zaten ben kabul etmem.Biraz obsesifiz de.
Ahmet usta; 0530 610 80 90-0535 212 62 88
Benden de selam söyleyin Burak dersiniz.Kolaylıklar dilerim.

Teşekkür ederim Burak bey.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri