Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,217

Etiketler
Ynt: Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

bende yeni geldım 99 model 2.5 tdı :smiley: bu aracı çok sevdım çunku fabrikadan çıktığından beri hiç değişmemiş olan ön takımı 400 tl gibi arazi araçları için komık sayılacak bir paraya hemde komple cıvatasına kadar aldım

Hayırlı olsun.Keyifle kullanmanızı dilerim.
Parçaları çıkmamı sıfırmı aldını?Nereden temin ettiğinizi paylaşırsanızı sevinirim.
Aracınızın resimlerinide ekleyebilirmisiniz.

öncelikle resim yukleme işini daha çözemedim çözünce ilk iş yüklemeyi yapacağım. ön takım parçalarını bostancı sanayı sitesinde mersedes yetkili servisinin karşısındakı hyundai parçacısından temin ettim telefonuda 0216 574 96 34

Teşekkürler bilgi için.
Resimleri en kısa zamanda görmek isteriz.
Tüketimi ölçtünüzmü hiç?Ne durumda?

aracın üzerinde 265-70-15 lastiklerle ortalama 11-12 litre arası yaktı. fakat aracın biraz hantal ve kasıntılı gitmesinden rahatsiz olduğum için bu araçları gayet iyi tanıyan bir ustadan üstündeki lastiklerin aslen ebat olarak benzinli modellere ait olup dizellerin gerçek ölçüsünün 235-75-15 olduğunu öğrendim. fazla zaman kaybetmeden zaten değişmesi gereken lastikleri tavsiye doğrultusunda değiştim. sonuç daha rahat ve atik bir araç ve 9-10 litre tüketim .unutmadan bu değerler şehir içi araziyi zaten ölçmek biraz zor.

Dizeller icin faydali bir bilgi olsa gerek.
Paylasim icin tesekkurler.

Bilgi için teşekkürler.
Bende yarın lastikleri değiştiriyorum yedekte duran eskilerle.Yaz için idare edecek gibiler.Wrangler 30x9,5x15.

Açıkçası ben de LPG'li Galloper V6 almayı düşünüyorum, bunun için binek aracımı (2004 Opel Vectra) satışa çıkardım. Ama malum ilan sitesinde bir kaçı hariç hep otomatik vitesli olanların ilanları var. Şöyle bir bakındım ve otomatik vitesli araçların otomatik vitesinden kaynaklı devamlı sorun çıkardığı söyleniyor. Hatta bir tane ilanda bu yüzden satışa konduğu dahi yazılmış. Kullanıcıları olarak bu otomatik vites şanzıman sorunu gerçekten kronik midir? Açıkçası bütçeden dolayı kronik sorunlara devamlı para dökmeyi istemiyorum. Sonuçta o masrafları yapacağıma aracın off-road kabiliyetlerini geliştiririm (mekanik %100 dif kilidi, A/T lastiği vb), motorunu daha iyi işler hale getiririm diye düşünüyorum. Bu konuda sizlerin tavsiyesi benim için önemli. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Muğla Bodrum'dan saygılar,,
Bende 2000 V6 3000 var. Çok memnunum. Parça konusunda Ankara'da bir firma buldum. Neredeyse tüm parçalar mevcut. İstanbul'da da bir firma var.

Merhaba sayin Rasmus72,bahsettiginiz firmalarin telefonlarini paylasmanizda fayda vardir.
Su anda ihtiyaci olmayanlarin ilerde islerine yarayabilir.
İlgilenirseniz memnun oluruz,bu arada foruma hosgeldiniz.

Ankarada'ki firmanın telefon numarası 0312 342 32 84
web sayfası :http://www.otojaponyedekparca.com

İstabulda'ki firmanın telefon numarası : 0216 574 96 34
http://www.otomobilyedekparcalari.com

saygılar..

Tesekkurler,ikisi de basimiz sikistiginda daha onceden basvurdugumuz firmalardir.
Sayenizde bilenler bilgi tazelemis bilmeyenlerde ogrenmis oldular.
Bu arada Antalya'da da bir firma vardi ama artik Galloper parcasi kalmamis diye bildirdiler.
Birde bilirsiniz belki,bazi parcalari Pajero servislerden de saglayabiliyoruz.
.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri