Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,206

jan

Kamp III
Yer
Ankara
Arkadaşlar bu konu başlığı altında toplanalım

Ankara dan ben ve Yeni tanıdığım Erdal abi (Ostimden)

Devamını sizden bekliyorum

Etiketler

Ynt: Galloper'ciler Biz Kaç Kişiyiz?

hyundai galloper için snorkel arayanlar bulabildi mi? Ben de arıyorum... :smiley:

selimco68' Alıntı:
hyundai galloper için snorkel arayanlar bulabildi mi? Ben de arıyorum... :smiley:

Yoka hala arıyorum ama yurt dışından getircem bazı kililerle konuşuyorum olursa uyarsa haberdar ederim

e-bay bu adreste sıfır orijinal Hyundai şanzuman satılmakta:
1.250 EURO + 150 EURO Türkiye'ye nakliye

http://cgi.ebay.de/Getriebe-Gearbox-Hyundai-Galloper-2-5-TD-Motor-D4BF-NEU-/200261765852?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2ea0880adc

virago' Alıntı:
e-bay bu adreste sıfır orijinal Hyundai şanzuman satılmakta:
1.250 EURO + 150 EURO Türkiye'ye nakliye

http://cgi.ebay.de/Getriebe-Gearbox-Hyundai-Galloper-2-5-TD-Motor-D4BF-NEU-/200261765852?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2ea0880adc

Teşekkürler o parayı biraz zor veririm, hem ihtiyacım yok vede konuyu fazla dağıtmazsak bilginize çok teşekkürler

Merhaba arkadaşlar. Elinde galloper 3000 v6 için Türkçe kullanma klavuzu olan var mı? Ben servisten vb. çok aradım ancak bulamadım. Varsa kargoyla ödemeli gönderirse kendime bir cilt, bir ciltde gönderene hediye yaptırabilirim. Çok makbule geçer.
saygılarımla

Merhabalar,

1999 Galloper 2.5 TDI için kullanma kılavuzu aramaktayım, İngilizce'de olabilir. Assan'da yok, Koreye'de yazdım ama oradan da cevap maalesef, tedarikte oluşabilecek her türlü masrafı karşılayacağım.

Selamlar,,,,,Galloper'cileri(ben dahil)bir arada toplamak+GALLOPER'in güzelliklerini/avantajlarını ve sıkıntılarını;çözümlerini;çözüm fikir ve yedek parça linklerini,paylaşmak adına çok sevindim.Bende 2000 3.0 V6 Benzin/prins LPG'li var.Çok Çok memnunum;Ferhat ustayı tanımıyorum fakat Galloper'i çok iyi bilen (bilhassa ateşleme konusunda) bir usta ile görüşmek ve tanışmak isterim !!!Daha önce Ford Explorer 4.0 V6,Suziki 1.6 Vitara ve,Mitsubıshı Pajero kullandım.Bu Galloperimi 85 binde aldım (ikinci sahibiyim) ve şu anda 151 bin km'de.Memnunum fakat isterdimki 141 Beygir değil minimum 180 Beygir olsun....Teşklr ...

Ben Yusuf GÜNAYDIN, Trabzon'dan emekli araç onarım teknisyeni astsubayım.25 yıl boyunca kurtarıcı operatörlüğü ve tüm vinçlerin kullanımı ayrıca araç kurtarma görevlerini aktif ve yoğun bir şekilde bizzat yaptım.Trabzon Off Road Kulübünden Treeking ve Dağcılık faaliyetlerimi aksattığı için ayrıldım.Ama kulüpteki arkadaşlarla irtibatım devam ediyor. 2009 yılı Ağustos ayında Ankara Şaşmaz da Hyundai Yıldırımlar Servisi sahibi Halil Yıldırımın şahsi aracı olan 2001 model 2,5 otomotik şanzıman turbo inter colooer 5 kapı aracını aldım.Yedek parça ve bakım onarım konusunda yardımcı olacak ilk adres olduğunu bilmenizi isterim.Bu başlık altında sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Görüşmek üzere..
Not: Galloper Kullanıcı El Kitabını fotokopi yaparak renkli karton kapakla orjinal hale getirdim. İhtiyacı olan arkadaşlara bu konuda yardımcı olurum.
Telefon:0 533 369 11 32 E-mail: Yusufgun_61@hotmail.com

1

Yusuf bey merhaba
ben kullanım klavuzundan temin etmek isterim. Nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba? Saygılarımla
TD

Tarık Bey, Kargo adresi yazın sizede kitap yaptırıp göndereyim. Tlf. numaramı önceki mesajda görürsünüz. Selamlar

Arkadaşlar merhaba. Benim araçta bir sıkıntım var. motor soğukken araç rolantide gayet güzel çalışıyor. ısındıktan sonra boşa aldığımda yada gazdan ayağımı çektiğimde rolanti neredeyse 0 oluyor ve tekleyerek çalışıyor. Bazende stop ediyor. avans ayarından dedi ustalar 3 ayrı ustaya götürdüm. ayar yaptılar fakat yine aynı sorun devam ediyor. şimdi farkediyorum. ayar esnasında motor genelde soğuk oluyor. bu sıkıntı ısındıktan sonra başgösteriyor zaten.
Araçta eski sistem gaz var. ilk aldığımda yaklaşık 1500 km yol yaptım yukarıda bahsettiğim sorunların hiçbiri olmadı. daha sonra bakıma gittim. buji, buji kabloları falan değişti, diğer periyodik bakımlar yapıldı, tevzi makarası ve distiribitör kapağı değişti, lpg nin mikseri değişti. şimdi bu şekilde çalışıyor. oysa saat gibi çalışıyordu.
lpg 8 10 defa patlama yaptı yolda acaba o birşeyleri mi bozdu. yada hakikaten avans ayarında bir sorun varda düzeltemedik mi? . birtürlü çare bulamadım.
konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri