Galloper Ayna Mahruti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hastidim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,774

hastidim

Ana Kamp
Yer
Hatay\İSKENDERUN
merhabalar daha önceki konuda paylaşım yaptığım gibi 33 10.50.15 lastik taktım ancak aracın ayna mahruti ayarlarıyla oynamam gerekli aracın orjinal oranlarını bilen varmıdır??

Etiketler
Ynt: Galloper Ayna Mahruti

Merhaba,33 inch i oynama yapmaya gerek olmayan ust sinir diye biliyordum.
Acaba nasil problem oldu da ayna mahrutiyle oynamayi dusunuyorsunuz?
Bir de araciniz benzinli mi,dizel mi?
Aydinlatirsaniz sevinirim,cunku bende 33 inche gecmeyi dusunuyordum.

aracım 3,0 v6 5 kapı ,sorun eskisine oranla ağırlaştı 4 vitesle çıktığım yeri artık 3 vitesle yüksek dvirle çıkabiliyorum, arazi vitesinde low da 2 viteste çıktığım yeri artık 1 vitesle çıkabiliyorum bu arada aracım manuel yani anlıyacağınız aracım zorlanıyor 33 leri çevirmek için

Araclarimiz ayni,su anda son derece memnunum.265 `70 `15 AT lastiklerim var.
Sirali LPG sistemi ile cekis vs hic problemsiz gidiyorum.Cekis kaybi rahatsiz edici olmus.
Oyle olmasa disli arastirmaya girmezdiniz.Ancak bir kisim kaybin olmasi normaldir.
Bir onceki lastiklerinize gore agirlikta bariz fark oldugunu dusunuyorum.
Bu fark nedeniyle yakitta da artis olmasi kacinilmazdir.
Yine de sizin dusundugunuz degisiklikleri yapmanizi bekleyip,sonucu gormek istiyorum.
Bu arada kisa bir Galloper da yanlis hatirlamiyorsam 33 ile sadece arkada tam kilit degisikligi vardi.
Size kolay gelsin,bilgi paylasiminizi bekliyorum.

38 e 9 diye hatırlıyorum.
Çanakkalede satılık bir tek kapı var.
O dişlilerle oynamış ve sanırım eskileri satacak.
Bir görüşün isterseniz.

haftasonu aracımı arazide bir kez daha denedim ve artık bir sorun olmadığını farkettim , herkese tavsiye ederim aracım bu lastiklerle çamurda krallar gibi gidiyor... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR