G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adrenalim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,808
Ynt: G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

mu7y' Alıntı:
Bir resim koysaydınız keske... ornek teskıl edecek.. hem üyelerın fıkerlerıni ve tavsıyerlerınıde almıs olurdunuz...
Beyrun valla resim koymamasını biz söyledim anla yanı durum okadar vahim :smiley:
Aslında baskı kalitesi renkler vs çok güzel sadece yönünü ve tam olarak yapıştırılacak yeri kaydırdığı için çirkin göründü

Etiketler

yunus bager' Alıntı:
Beyrun valla resim koymamasını biz söyledim anla yanı durum okadar vahim :smiley:
Aslında baskı kalitesi renkler vs çok güzel sadece yönünü ve tam olarak yapıştırılacak yeri kaydırdığı için çirkin göründü

Hadi yaa üzüldüm şimdi neyse nede olsa yapıstırma yenısı yapılır hem tecrube edınmıs olursunuz...

mu7y' Alıntı:
Hadi yaa üzüldüm şimdi neyse nede olsa yapıstırma yenısı yapılır hem tecrube edınmıs olursunuz...
bakalım güzel olursa bizdeki diğer araçlarada renğini ona göre ayarlayıp yaptırmayı düşünüyoruz

yunus abinin dediği gibii baskı ve renk kalıtesi malzemesi çok kalıtelı oldu fakat benım onlara verdığım çizimle aracın üzerindeki arasında 5 fark var ;D ;D
1- sticker ın etrafını beyaz şerit ile dönmüşler,
2- yapıştırmaya kapının baş tarafından başlamışlar sticker önde kalmışş,
3- sadece sol tarafı basmışlar sağ tarafada sol u yapıştırmışlarr
4- arka taraftan aşağıya doğru inen siyak kuşakların aralarını turuncu doldurmuşlar oysaki oralar boş olması gerekiyorr arac rengi oluyor orası
5- g4ün ınternet adresi kaputda oluyordu arkadaşlar çamurluğa yapıştırmışş ama fena olmadı orada söktürmedim onları ;D ;D ;D
sinirden ölüyordumm az dahaa sabah ı zor ettım sabah hemen gidip söktürdümm tarıf ettım tekrarr yarın yenilerini yapıştıracağızz bakalım nasıl olacakkk

adrenalim' Alıntı:
yunus abinin dediği gibii baskı ve renk kalıtesi malzemesi çok kalıtelı oldu fakat benım onlara verdığım çizimle aracın üzerindeki arasında 5 fark var ;D ;D
1- sticker ın etrafını beyaz şerit ile dönmüşler,
2- yapıştırmaya kapının baş tarafından başlamışlar sticker önde kalmışş,
3- sadece sol tarafı basmışlar sağ tarafada sol u yapıştırmışlarr
4- arka taraftan aşağıya doğru inen siyak kuşakların aralarını turuncu doldurmuşlar oysaki oralar boş olması gerekiyorr arac rengi oluyor orası
5- g4ün ınternet adresi kaputda oluyordu arkadaşlar çamurluğa yapıştırmışş ama fena olmadı orada söktürmedim onları ;D ;D ;D
sinirden ölüyordumm az dahaa sabah ı zor ettım sabah hemen gidip söktürdümm tarıf ettım tekrarr yarın yenilerini yapıştıracağızz bakalım nasıl olacakkk

Hayırlısı olsun yakışıklının dövmeli resimlerini bekliyoruz kolay gelsin...

tecrübe ediniyoruzz yarın akşam dövmeli fotoğraflarını koyarım tabi bir yanlışlık yapılmamışsaa :D

nihayet bu akşam steckerları yapıştırdıkk ve istediğim gibi oldu çok şükürr
Resim158
Resim157
Resim159
Resim161
Resim157

hasan abiye de çok teşekkür ederimm bu işde en çok onun emeği varr steckerları çizmek başlıbaşına bir işdi zatenn oda sağolsun çizdi banada gönderdii ve yunus abiyee onunlada defalarca reklamcıya gittik geldikk ve bu akşam beraber yapıştırdıkk steckerları

cok guzel olmus ellerinize saglik. en kisa zamanda bende yaptiracagim.
gule gule kullanin

:smiley: Sn.Mürselim arkadastan vede G4 yaptıran diğer arkadaslardan bir ricamız olsa mumkun olurmu acaba ??
yaptırdıgınız bu harıka g4 stickerlerdan bedelı mukabili almam mumkun olurmu :smiley:

Peşinen teşekkürler Selamlar
Erhan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.