Frontera Yükseltme Kiti 3"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan c@n Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,145
Ynt: Frontera Yükseltme Kiti 3"

c@n' Alıntı:
bu ölçüm yerden dodiğe kadar ölçü herhalde orjinalinden 4 cm yukselmişin aracını rumelian

70 / 16 benim lastiklerde 92 geliyor biraz abartı benimki ama işte olmuşken en yukseği olsun hehe artikülasyon çok iyi ama salıncakların üzerindeki yük arazide sert kullanıma olanak sağlıyor ancak sert kullanımlarda rotilleri bozar eskiden 50 ile gittiğin arazide şimdi %100 35 km hızla gerekiyor yoksa üzer aracı biz bu gece mehmetcan ile akif alıp benim fronti ile ayazağadan giriş yaptık baya eğlendik hatta bir su geçişinde cam çamurla karışık tamamen su olunca ağaç dallarına çarpa çarpaa çıktık az kalsın ağaca vuruyormuşuz en kısa zamanda kaputa dal koruyucu yapıcam arkadaşlar

Şu an ön ve arka yükseklik eşit (araç boşken) yükseltme kiti uygularsam bende önü 90 a çıkarım. ben asfalttada özellikle otobanda da kullandığım için zorlayacak bir yükseklik yapmamam lazım..
Ayazağa seferinizin fotoları yok mu?? ;D

Etiketler

rumelian' Alıntı:
Şu an ön ve arka yükseklik eşit (araç boşken) yükseltme kiti uygularsam bende önü 90 a çıkarım. ben asfalttada özellikle otobanda da kullandığım için zorlayacak bir yükseklik yapmamam lazım..
Ayazağa seferinizin fotoları yok mu?? ;D

otobanda bu yukseklik ile 160 gördüm problem yok

ayazağa resimlerimiz var ama orman icinde resim çekemedik çünkü tek yanan ışık bizim jipin far ve sisleriydi

arkadaşlar opel fronterayı arazi vitesinden çıkarmak için tam anlamıyla napmak gerekiyo

simon41' Alıntı:
arkadaşlar opel fronterayı arazi vitesinden çıkarmak için tam anlamıyla napmak gerekiyo

araziyi 2H aldıktan sonra 20 metre kadar geri gitmeniz yeterli olur

can uzun efe teşekür ederim ilgin için.Bişey daha sorucam 98 model 2.2 fronteram var sıralı sistem lpg kullanıyorum üzerinde ultra ka lastiği var yanlız geçenlerde çamurlu bir araziye girdim çok dik olmayan bi rampayı çıkamadım benim işim genelde arazide özellikle çamurlu zeminlerde hangi ebatlarda ne tür lastik takmalıyım

simon41' Alıntı:
can uzun efe teşekür ederim ilgin için.Bişey daha sorucam 98 model 2.2 fronteram var sıralı sistem lpg kullanıyorum üzerinde ultra ka lastiği var yanlız geçenlerde çamurlu bir araziye girdim çok dik olmayan bi rampayı çıkamadım benim işim genelde arazide özellikle çamurlu zeminlerde hangi ebatlarda ne tür lastik takmalıyım

aracınızın uzerinde şuan asfat lastiği varsa H/T serisi çayır çimen ve hafif bir çamurda bile iş görmez ancak A/T serisi bir lstik varsa sarp arazi ve çamurda bir süre iş görücektir M/T takarsanız kayalık alan dan tutunda macun kıvamındaki çamura kadar girebilirsiniz tabiki onunda iş göremiyeceği bir durumla karşılaşacaksınız

4çeker 4low da kullanınız arkalarda LSD klit de devreye gireceği icin çok zorlanmadan A/T Serisi silverstone marka lastikler işinizi görür veya BF lerde işinizi görür

http://cgi.ebay.co.uk/VAUXHALL-FRONTERA-LWB-MODEL-NEW-BODY-LIFT-KIT-99-02_W0QQitemZ270337960440QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ef165e9f8

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270170103793&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

bu adreslere bir göz atın ,SWB ve LWB modeller için .Türkiyeye kadar gönderiliyor.

merhaba arkadaşlar 97 opel frontera arabam var arabamın ön tarafı arkaya göre daha yere yakın ön tarafı nasıl yükseltirim bunlarda yükseklik ayarı yapılıcak yer varmı varsa bunu kimler yapabilir.Birde arabanın arazi viteslerinin saglam oldugunu nasıl test ederim ben bu sitede yeniyim fakat mesaj yazmak için cok geziyorum nerden giriş yapmam gerek teşekkürler.

ümit3520' Alıntı:
merhaba arkadaşlar 97 opel frontera arabam var arabamın ön tarafı arkaya göre daha yere yakın ön tarafı nasıl yükseltirim bunlarda yükseklik ayarı yapılıcak yer varmı varsa bunu kimler yapabilir.Birde arabanın arazi viteslerinin saglam oldugunu nasıl test ederim ben bu sitede yeniyim fakat mesaj yazmak için cok geziyorum nerden giriş yapmam gerek teşekkürler.

opel başlığındaki tüm konulara bakarsan orada bu konuda bir başlık var. orada resimli anlatılmış.

SLMLAR BENDE 97 OPEL VAR ÖNLERİ YÜKSELTTİM ARKALARLA AYYNI OLDU AMA ARKAYA İKİ KİŞİ BİNİNCE ARAÇ YAYLANINCA TAKOZLARA VURUYOR NE YAPMALIYIM YADA ARKALARIDA MI KALDIRMALIYIM GET KAYAR DİYOLAR HELEZONU 5 CM BÜYÜK AL DİYORLAR CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

avcı-balıkcı' Alıntı:
SLMLAR BENDE 97 OPEL VAR ÖNLERİ YÜKSELTTİM ARKALARLA AYYNI OLDU AMA ARKAYA İKİ KİŞİ BİNİNCE ARAÇ YAYLANINCA TAKOZLARA VURUYOR NE YAPMALIYIM YADA ARKALARIDA MI KALDIRMALIYIM GET KAYAR DİYOLAR HELEZONU 5 CM BÜYÜK AL DİYORLAR CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Merhaba

Önler torsiyon çubuklarından kaldırdım arkalarda Old Man Emu haevy duty 919 yay kullandım.Bu yay extra 220 lbs sabit yük için ayarlanmıştır.
Ve arka tamponu yaklaşık 10cm yukarı kaldırıyor.

selamlar

IMG 6556

IMG 6559

IMG 6561

IMG 6566

IMG 6562

teşekkür ediyorum abi peki bu yayı nereden ve nekadara bulurum sizin yazdığınız gibi söylesem bu yayı verirler mi vede benim arabaya tam olur mu yani kayma atma yapar mı. bana telefon numaranızı verirseniz sizi arayıp görüşmek isterim saygılar

can bey sanırım ankaradasınız nam amartisör deyince öyle düşündüm yayları bana satar mısınız yeni opel kullanıcısıyım aracımı biraz olsun yükseltmek istiyorum ankaradaysanız sizinle görüşmek isterim saygılar yada telefonunuzu verirseniz arayım görüşelim

avcı-balıkcı' Alıntı:
teşekkür ediyorum abi peki bu yayı nereden ve nekadara bulurum sizin yazdığınız gibi söylesem bu yayı verirler mi vede benim arabaya tam olur mu yani kayma atma yapar mı. bana telefon numaranızı verirseniz sizi arayıp görüşmek isterim saygılar

Bu yayı İstanbul TAR otmotivden aldım yay siparisle geliyor

http://www.vehicross.info/modules.php?name=Reviews&file=viewarticle&id=8

Montaj bilgileri
http://www.vehicross.info/modules.php?name=Content&file=viewarticle&op=newarticle&id=60

Selamlar
.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri