Frontera Yükseltme Kiti 3"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan c@n Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,165
Ynt: Frontera Yükseltme Kiti 3"

Ön torsiyon ölçümleri

1

Etiketler

245 / 70 / 16

benimkilerde

aşağıdan yukarı 92 cm

jant alt noktası ile dodik arası 80 cm

blackbery min kamerası yok ondan dolayı çekemedim resim vallaha nokia ile gittiğimde ölçüm resimlerini çekerim

damast' Alıntı:

Murat kısa bir bilgi veriim sonra akşama kadar sitede olamıyabilirim

ama orjinal yuksekliğinden 7 cm yukarı kalktı onu söyleyebilirim sendeki ölçü standart ise murat ona 7 ekle (benim lpg tankı özel yapım 140 litrelik samçelik lpg tank firmasına özel yaptırdım birde mdf den kamuflaj var bide depo nerede ise full du yani 150 kilo sabit ağırlık var ölçerim yinede ama tam 7 cm orjinalinden yukarı kalktı oo bir garanti

255/70/16 lastiklerimle
ön ve arkadan lastikler düz zeminde yerden 86 cm...
çamurluk dodiğinin altından yere kadar...

rumelian' Alıntı:
255/70/16 lastiklerimle
ön ve arkadan lastikler düz zeminde yerden 86 cm...
çamurluk dodiğinin altından yere kadar...

bu ölçüm yerden dodiğe kadar ölçü herhalde orjinalinden 4 cm yukselmişin aracını rumelian

70 / 16 benim lastiklerde 92 geliyor biraz abartı benimki ama işte olmuşken en yukseği olsun hehe artikülasyon çok iyi ama salıncakların üzerindeki yük arazide sert kullanıma olanak sağlıyor ancak sert kullanımlarda rotilleri bozar eskiden 50 ile gittiğin arazide şimdi %100 35 km hızla gerekiyor yoksa üzer aracı biz bu gece mehmetcan ile akif alıp benim fronti ile ayazağadan giriş yaptık baya eğlendik hatta bir su geçişinde cam çamurla karışık tamamen su olunca ağaç dallarına çarpa çarpaa çıktık az kalsın ağaca vuruyormuşuz en kısa zamanda kaputa dal koruyucu yapıcam arkadaşlar

Mehmet_Can' Alıntı:
can olum hakikaten mükemmel bier araba olmuş yani hjayran oldum ya yükseltmenin yanında markerlar müthiş olmuş

takarız kanka senin tavanada marker sözümüz olsun bea

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR