Frig Vadisi Turumuz (27 Nisan - 02 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 142
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,190
Ynt: Frig Vadisi Turumuz (27 Nisan - 02 Mayıs 2012)

Ferhat kardeşim ve diğer karavancı dostlarım gezinizi takip ederek gidemediğimiz yerleri sizin sayanizde gezmiş olduk emeğinize ve fotolarınıza çok teşekkür ederim bir yerlerde karşılaşmak umuduyla Saygılarımla

Etiketler

Çok güzel bir gezi ve o kadar da güzel resimler.Yazan eller fotoğraf çeken parmaklar dert görmesin.Ferhat Herşey güzel fakat dönüşe haberim olsaydı Pamukova da alt gecite biraz çivi dökerdim.Bunun hesabını sanırım Leventin düğününde sorarım.))))))

Ferhat sağol sizinde bizden sonra güzel geçmiş Bayramiler çok etkileyici.Orayı ıskalamak üzdü şimdi.

mayıstosböce' Alıntı:
Ferhat sağol sizinde bizden sonra güzel geçmiş Bayramiler çok etkileyici.Orayı ıskalamak üzdü şimdi.
Orayı görünce, hemen size telefon etmeye kalkıştım ama sinyal yoktu. :-\
Yakınlarda iseniz çağıracaktım. :smiley:
Neyse bir tur daha yaparız zaten bu bir keşif gezisiydi. ;)

seyyah54' Alıntı:
Çok güzel bir gezi ve o kadar da güzel resimler.Yazan eller fotoğraf çeken parmaklar dert görmesin.Ferhat Herşey güzel fakat dönüşe haberim olsaydı Pamukova da alt gecite biraz çivi dökerdim.Bunun hesabını sanırım Leventin düğününde sorarım.))))))
Hımm Pamukova'da zorunlu kamp. :D

Bundan sonra Pamukova bölgesinde yollara dikkatli bakarız. ;)

Ferhat Sanırım bu uyarı tüm karavancı dostlara değilmi.Sinyalin olmamasına üzüldüm.Bostancıda çayı içerken iyide, bir dostuma da bir fincan kahvem olmalı değilmi))))7X24

Ferhat kardeşim ellerinize sağlık

SN ,FErhat ve şirin , çektiğiniz fotolar ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim....salih güranç...izmir...

Aynı Rotada Bir kaç Resimde Benden...

DSCI0348

DSCI0350

DSCI0353

Ekli dosyalar

• DSCI0344.JPG
    DSCI0344.JPG
    98.5 KB · Görüntüleme: 309

Bülent bey, Frig Vadisi ve grup resimleriniz bize çok keyif verdi. Gezinizi ilgiyle izledik :smiley:

Yazdıklarıma şimdi bir göz attım sanki çok uzun zaman geçmiş gibi ama keyif bölümünü şimdi bile hayal edebiliyorum,'' an ı yaşayın sizde an ı yaşayın'' ne kadar doğru söylemiş Borges abi,iyi ki bizde öyle yapmışız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri