Freemont Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,825

lynx255

HUDOFF Off Road Club
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, binek aracımı (Honda City) satmış bulunmaktayım. Sattığım günden beri de yeni bir araç arayışındayım. O günden beri de bizim cefakar "Atıl Kurt" ve çevremdeki araç sahipleri (özellikle kızkardeşim) kahrımı çekmekte. 2 çocuklu bir aileyiz, 3'te olur nasipse, bir de anne, baba sayarsak geniş bir araca ihtiyaç duyduğumuz ortada. Bir çok sınıfa ve bir çok modele baktım. Kafam fena halde karıştı. En son olarak da, 2.0 Dizel Motoru ile ve 2050 kg.lık ağırlığı ile Freemont oldukça hoşuma gitti. Önceki aracımdan da anlayacağınız üzere arabada işlevsellik benim için duruşundan önce geliyor. Dolayısıyla aracı Fiat markasının çıkarmış olması ile ilgili hiç bir kaygı taşımamaktayım. Bununla beraber ödemeyi planladığımız parada az değil ve pişman olacağım bir karar vermek istemiyorum.
Özellikle 4x4 sistemi ve sunduğu donanımı yönünden Freemont'u değerlendirebilir misiniz?
Yada bu sınıfta ve fiyat aralığında alabileceğimiz bize uygun ne olabilir?

Etiketler
Ynt: Freemont Alınır Mı?

Bir kaç resim;

001

002

003

Baktım.. Kendisi gönlümde yatan aslandır. :smiley: Lakin dizeli 2015'te gelir ancak dendi.

lynx255' Alıntı:
Baktım.. Kendisi gönlümde yatan aslandır. :smiley: Lakin dizeli 2015'te gelir ancak dendi.

Yeni vergi kanunu biliyorsunuzdur. Dizel devri bitiyor. Lpg li araçlar avantajlı olacak.

Lakin sorunuza istinaden ben şahsen almazdım.

Reklamda gördüm bende hoşumuza gitti bizde geniş aileyiz şuanki araç yetiyor ama 7 koltuk hoşuma gitti.

Yorumlara göre değerlendirmeyi düşünüyorum.

Sınıfının en büyüğü diye reklam ediliyor.. 19 inch jant 5mt boy 2ton ağırlık tam bir dev.

Bilen az, yorum yazan yok bir konu bulmuş olmanın haklı gururunu taşımaktayım.. ;D ;D ;D

Merhaba Tarkan kardeşim,Freemont asfaltta yüksek,güvenli ve 4x4 bir araç olarak iyidir.
Ayrı bir yavru şanzımanı ve 4x4 seçilebilirliği yoktur,patinaj anında dört çekeri devreye girer.
Bu durumuyla arazi için safkan olmayıp kır gezileri için uygun ama bana göre pahalı bir araçtır.
Gerçi sıfır almak istediğinizde yedi kişilik araçlar arasında benzer rakamlara razı olmak gerekir.
Bu arada geçenlerde forumda yine aynı şekilde benzeri araştırma yapan bir arkadaş Rexton W aldı.
Bulabilirseniz detayları çok güzel olan uzun süreli araştırmayı içeren konuyu okumanızı öneririm.
Freemont dahil epey markanın şanzıman,motor,ekonomiklik vs detaylı bir incelemesini bulacaksınız.
Sadece tanımadığım bir marka olduğu için merakla ve öğrenerek konunu tamamını okudum.
Tavsiye ederim.

araç zaten dodge journey olarak piyasada var.

http://www.sahibinden.com/dodge-journey

freemontun motoru multijet ki sağlamlığını kanıtlamış motordur.gösterişide güzel fiyat konusunda rahatsanız bence alınır... yada şunlarada bakabilirsiniz benim çok beğendiğim araçlardır...

http://www.ssangyong.com.tr/rodius/

http://www.ssangyong.com.tr/rexton-w/

Freemont'tan vazgeçilmiş. Tercih 2. el XC70'ten yana kullanılmıştır. Arada 80.000 TL bankaya borçlanılmamış olmanın mutluluğu da bize kalmıştır. ;D ;D ;D
Bkz.: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99050

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri