Fransa Andora ve Ispanya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,610
Ynt: Fransa Andora ve Ispanya

Merhabalar,Begendiginize sevindim Arkadaslar.Arkadaslar diyorum,epeydir tanismasakta Gezenbilir sayesinde,Bir birimize baya yakinlastik,Onun icin hepinize tek tek tesekkür ederim.

[attachment=1] Ben ve Yardimci kaptanimdan selamlar.

DSCI1554

Etiketler

burada şaka yaparken bugün gezgör turizimin aracını yolda gördüm, internette araştırınca hakikaten böyle bir turizim şirketi var :smiley:
http://www.gezgorturizm.com/ sizinle bir alakası varmı yosa hakikaten şakamı :smiley:

Merhaba Levent bey,Yazilim farki var. :D

Orada Sucuk Fotograflari var,Bizde doga Fotgraflari var. :D

Bizde Gezenbilir farki var,cesitlilik cok. :D

Benimle ilgisi yok,bilmeden Firmanin reklamini yapmis olduk,kusura bakmayin. :-\

Selamlar.

gezgör' Alıntı:
Merhaba Levent bey,Yazilim farki var. :D

Orada Sucuk Fotograflari var,Bizde doga Fotgraflari var. :D

Bizde Gezenbilir farki var,cesitlilik cok. :D

Benimle ilgisi yok,bilmeden Firmanin reklamini yapmis olduk,kusura bakmayin. :-\

Selamlar.

ne kusuru Ercan bey sadece merak ettim :smiley:,
tesadüf böyle bir şirket hakikaten varmış,
selamlar

Merhaba,
Geziniz çok güzel geçmiş, her kare harika görünüyor. Bizde 4 kişi İspanya'yı karavan kiralayıp gezmek istiyoruz. Bana yardımcı olabilir misiniz? Nerelerde kalmalıyız? Nereleri muhakkak görmeliyiz? Nelere dikkat etmeliyiz?

çok teşekkürler,
Melda

Merhaba,
Geziniz çok güzel geçmiş, her kare harika görünüyor. Bizde 4 kişi İspany721270]a'yı karavan kiralayıp gezmek istiyoruz. Bana yardımcı olabilir misiniz? Nerelerde kalmalıyız? Nereleri muhakkak görmeliyiz? Nelere dikkat etmeliyiz?

çok teşekkürler,
Melda
[/quote]
Merhaba Sayin Mellat,Ispanya güzel ülke Tarihi sehirleri ve Dogasi cok güzel.Sizin Tatilinizin Gününe bagli biz ilk gitdigimizde 4hafta da Portekizide gezimize dahil etmistik.
Üniversideler sehri Zaragozzadan baslayip Madrid gibi güzel bir tarihi sehri Madride 50 km uzakliktaki Toledo tarihi sehrini
oradan Portekiz sinirina dogru Tarihi sehir Salamansa ve Portekizin Porto sehrinden Sahil boyunca Lisabon ve oradan Algarve Bölgesinden tekrar Sahilden Ispanyanin Sevilla Bölgesinden Sahil sehirlerini gezerek tekrar geriye gelmistik.Portekizle Ispanya sinirinda Deniz cok güzel fakat cok soguk :smiley: Denize girmek icin yukarilar dogru cikmanizi tavsiye edrim.
Ispanyada Kampingler cok yaygin Yazin sahil kenarlarinda Karavanlari durdurmuyorlar fakat ic bölgelerde sorun olmuyor.
Disarlarda kalabiliyorsunuz.Büyük Sehirlerde Hirsizliga karsi Kampingler veya Bekcisi olan özel parklarda kalmanizi tavsiye ederim.Bizim kötü bir tecrübemiz oldu ;) Hirsizlik her yerde oldugu gibi buradada yaygin.
Kisacasi Ispanya Güzel bir Ülke ikinci gezimizde Katalanya Bölgesi ve Baskenti Barselonayi gezdik Büyüleyici bir Sehir.
Insallah birazcik yardimci olabilmisindir.Buraya kamping yerleri ve karavan parklari sitesi koyuyorum.7
Saglikli ve Güzel geziler dilegiyle.

http://www.camperado.de/stellplatz_details/Spanien-Barcelona__5326
http://www.camping.info/spanien/katalonien/barcelona
http://www.camping.info/spanien/campingplaetze

Kadriye & Ercan arkadaşlar güzel gezi olmuş paylaşım,larınızdan dollayı teşekkürler

Tesekkürler Sayin Tugay58, BegendiginizeSevindim.Güzellikler paylasildikca daha Güzellesiyor. :smiley:

Saglikli ve Güzel geziler dilegiyle.

Sayın Kadriye-Ercan çifti,
ben de bizlere böyle güzel notlar ve fotoğraflar sunduğunuz için teşekkür ederim. Üzücü olay için de geçmiş olsun.Yeni gezilerde olmanız dileğiyle.Saygılar.Ergun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.