Fotoğraflarla Artvin

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,401

penguen

Zirve
resimgoster.aspx

resimgoster.aspx

resimgoster.aspx

resimgoster.aspx

resimgoster.aspx

resimgoster.aspx

Fotoğraflar Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sitesinden alınmıştır.

Etiketler
Ynt: Fotoğraflarla Artvin

ellerine sağlık...bayıldım ve zor tutuyorum kendimi oralara gitmemek için..çok çok teşekkürler fotolar için :D

HIMM LİNKLER ÖLMÜŞ BİR KAÇ RESİMDE BEN EKLİYEYİM CENNET GİBİ ARTVİNİ GÖRMEDEN BEN BİYER GÖRDÜM DEMEYİN :D ...[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

SAHARA KARAGL MLL PARKI

N591446309 1180374 7269

Borcka Karagol Artvin

Artvin resimleri209

Cehennem deresi kanyonu

BİR KAÇ FOTO DAHA :D YARIN BOĞA GÜREŞLERİNDE YENİ RESİMLER ÇEKİCEM ÇOK KISA ZAMANDA ONLARIDA YÜKLERİM SAYGILAR...[attachment=2][attachment=1]

MACAHEL MLL PARKI 6 AY KI 6 AY YAZD

SAHARA AVAT

işte benim topraklarım, avdan kayaga, ordan raftinge, ordan off road a, ordan kampa, ordan tarihi ve doğal gezilere, ordan yüzmeye, 1 saatte gürcistana, vs vs vs! yaşamayı bilene herşey, bilmeyene hiçbirşey ;)

işte benım canım memleketım artvınım.seneye gene ıns.tekrar memlektımdeyım .resımlerı yukleyenlerın ellerıne yureklerıne saglık

Gidipde göremediğim yerlerden biri.
Kareler çok güzel keşke daha fazla olsaydı.
Teşekkürler...

resim nasıl ekleniyor yardımcı olursanız ilçe ilçe birsürü resim ekleyebilirim!

ugur_tr' Alıntı:
resim nasıl ekleniyor yardımcı olursanız ilçe ilçe birsürü resim ekleyebilirim!

Aşağıda size yardımcı olacağına inandığım uyarılar var..Onları takip ederek ve çok büyük çözünürlükteki fotoğrafları eklemeyerek sonuca ulaşabilirsiniz..Bol bol fotoğraf bekliyoruz..

1

2

borçka kadar güzel bir yer yok desemde her yeri güzel artvinin. en çok da karadenz denince insanların hemen trabzona gidip ora ile sınırlı kalması.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR