Fotoğraflarla Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,831

Etiketler
Ynt: Fotoğraflarla Ankara

Bu kadar güzelmiydi ankara ben gözlerimi fotoğraf objektifi ile değiştiriim bari :D

Ankara'nın en güzel yanı İstanbul'a dönmesi derler :D ama ben katılmıyorum.Güzel ve özel şehirlerimizden. Beni en çok şaşırtan ulaşımda sıkıntı yaşanmaması olmuştu. Ankara'ya defalarca gitmeme rağmen vakit kısıtı nedeniyle Gölbaşı'na gidememek içimde ukte kaldı:(

Ankara trafiğide artık istanbulu aratmıyor :D
Son yıllarda çok hızlı gelişti ve genişledi. Özellikle İstanbuldaki depremden sonra birçok kişi yatırımlarını Ankaraya kaydırdı.

Yeri gelmişken bir de Gölbaşından yaz gecesi fotoğrafı koyalım.

[attachment=1]

DSC01450

hsbasar' Alıntı:
Ankara trafiğide artık istanbulu aratmıyor :D
Son yıllarda çok hızlı gelişti ve genişledi. Özellikle İstanbuldaki depremden sonra birçok kişi yatırımlarını Ankaraya kaydırdı.
Metro ile istenilen yer yere ulaşmak mümkün yine de. Paris metrosu gibi olmasa da İstanbul'a kıyasla oldukça gelişmiş :D Gölbaşı fotoğrafları gerçekten çok güzel. Bir sonraki Ankara ziyaretimde ilk gideceğim yer :smiley:

Bekleriz Nursel hanım, gelmeden önce haber verirseniz belki sizi ağırlama şansımız olur.

hsbasar' Alıntı:
Bekleriz Nursel hanım, gelmeden önce haber verirseniz belki sizi ağırlama şansımız olur.
Teşekkür ederim :smiley: Gezenbilir sayesinde her ilimizde bizi ağırlayacak dostlar olduğunu biliyorum. İstanbul'a yolunuz düşerse sizi de bekleriz :smiley:

hsbasar' Alıntı:
Sevgi çiçeği çok kısa bir süre açık kalıyor. yanliş hatırlamıyorsam mayıs sonu haziran başı sadece.
yani çok yakında açacaklar
Ben de öyle biliyorum Gölbaşı'nda yaşayan biri olmama rağmen çok ender görebiliyorum :smiley: Göl fotoğraflarında içi çiçek dolu küvetli fotoğraftaki kırmızı yunusla az gezmedim :smiley:

Üstadım resimler çok güzel olmuş ellerine sağlık. Yanlız konu başındaki resimler silinmiş sanırım, yeniden ekleme sansımız varmıdır ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri