Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 181
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,994
Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Yaaaaaa nerden düştüm ben buraya :((((
off roadcu Hakan ile bir pabuç " lastik" alışverişimiz oldu site adresini verdi orada takılırken fotoğraf düşkünü olduğum için burayada göz atayım dedim....... derken bir girdim şimdi çıkamıyorum.
:smiley:))))))

Şaka Bir Yana
Herkese Merhaba Arkadaşlar ben İstanbuldan Murat Hoca fotografcılık ile uzun süredir ilgileniyorum ama ancak bir karınca boyu yol alamadım diye düşünüyorum. Amatörüm. Ben daha çok doğa ve mekanları çekmesini severim. Ekipmandan yana sıkıntım yok diye düşünüyorum " bir amatör olarak"
Bu arada Ben bir Canoncuyum D400 kullanıyorum. Makaralı bir Minolta X700 de var o benim iilk gözağırım.
Tekrar herkese selamlar.
Emine Hanım Yönlendirme için de teşekkürler

Etiketler

merhaba,
ben siteye uye olalı bir hayli olmasına ragmen daha çok off-road bolumu ile ilgiliydim, tanısma kısmını farketmemisim..
ismim ömer ergin, makine muhendisiyim.. uzun suredir fotograf ile ilgiliyim, biraz ekipman hastalıgıda var..
5d kullanıyorum..

Murat Bey, Ömer Bey fotoğrafçılık bölümüne hoş geldiniz :smiley:

www.gezenbilir.com/galeri sayfasında fotoğraflarınızı paylaşmanızı bekliyoruz.

Hoşgeldiniz

Yeni arkadaşları aramızda görmek çok güzel. Fotoğraflarınızı da bekliyoruz ;)

Rica ederim Hakan bey.

Gezenbilir`e yeni katildim. Canon S3 IS den bir DSLR makinaya gecmek istiyorum. Nikon D90 uzerinde cok duruyorum. Video cekme ozelligi beni cezbetti. Biraz da digerlerine gore ekonomik. D90 yerine onerilebilecek daha iyi baska bir marka DSLR makina onerilerinizi bekliyorum. Ekonomik olmasi onemli :smiley:

Herkeze basarilar
Saygilar

Murat Bey,
Yorum icin tesekkurler. Daha once Nikon bir camera kullanmadim ama bu DSLR`e yeni baslayanlar icin D90 in iyi bir camera oldugu yorumunu duydum. HD Video cekmeside cok hos.
Saygilar

Cengiz Bey aramıza hoşgeldiniz, makine almadan önce kullanıcı yorumlarına başvurmak isterseniz arkadaşlarımızın kullandığı makineleri ve lensleri bu başlıkta görebilir kendilerine sorular yöneltebilirsiniz : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31764.0

Ayrıca haber ve duyurular başlığında yeni çıkan tüm makinaların özelliklerini içeren başlıklar açılmaktadır, onlarıda takip edebilirsiniz.

herkeze merhaba ben AVCI_77benim de canon ıxus 85 ıs makinem var güzel doğa fotoğraflarım var ama siteye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim ayrıca ERDEK KAPIDAĞ YARIM ADASINDA DÜZENLENEN9. enduru clup festival fotolarım var ilgilenirseniz sevinirim ERDEK TEN ÖMER

Ömer bey, aşağıdaki linkte Gezenbilir Galeri hakkında gerekli açıklama mevcut. Kendinize galeri oluşturup linkleri kopyalayabilirsiniz.
Herhangi bir sorun olursa tekrar yazın lütfen.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31710.0

Selamlar,

Eşim fotoğrafçılıkla yakından ilgilenmesie rağmen benimle 1 yıldır evli olduğu için fazla meşgul oldu evle..Kendisi Bilfen Ana Okullarında psikolog olarak çalışıyor ve ona bir sürpriz yapıp sizin organize ettiğiniz bir geziye,tura katılmasını sağlamak istiyorum.
Bana bu sürprizimde yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
Şimdiden teşekkürler !

Kıvanç Şener

GEZENBİLİR' Alıntı:
Bu bölümde sadece kendinizi tanıtıp, diğer arkadaşlarımızın sizi daha iyi tanımasına yardımcı olabilirsiniz. Kullanıcı adınızın altına isminizi yazmanız, sizi tanımamızı kolaylaştıracaktır.

Merhaba Kıvanç bey

Eşinize güzel bir süpriz seçmişsiniz. :smiley: Onu gerçekleştirmek için seve seve yardımcı oluruz. Çok yakında şehir içi bir fotoğraf gezimiz olacak, öncesinde de geziyi forumda duyuracağız. Umarım süprizin gerçekleşmesinde katkımız olur. :smiley:

Merhaba

Hoş geldiniz Gezenbilir'e.

Tam da zamanında geldiniz... :smiley: Bu pazar günü fotoğraf gezimiz var, katılmak isterseniz aşağıdaki linkten detaylı bilgi edinebilirsiniz. ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35498.0

BamBina' Alıntı:
Merhaba

Hoş geldiniz Gezenbilir'e.

Tam da zamanında geldiniz... :smiley: Bu pazar günü fotoğraf gezimiz var, katılmak isterseniz aşağıdaki linkten detaylı bilgi edinebilirsiniz. ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35498.0

Hoşbuldum..

Hemen inceliyorum :smiley:

Ferdane Gül

Ankara'da yaşıyorum,küçüklüğümden beri doğa ve fotoğraflarla çok ilgiliyim.Gezmeyi sevdiğimden anılarımı ölümsüzleştirmek istediğim için çekiyordum.Ancak son yıllarda bunu daha bilinçli yapmak istediğimi anladım;dalgıç olduğum için su altı dünyasını da görüntülemek o güzellikleri dalamayanlarla paylaşmak hedefim.Umarım bunu gezenbilir ailesi ile başarırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri