Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 181
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 99,028
Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Merhaba Ben Salih Bayar Panasonic FZ-50 makinam var fırsat buldukca amatörce bır seyler cekıyorum,

Gezenbilire karavanlarla ılgılı konuları yakından takıp edebılmek ıcın uye olmusum,

Etiketler

Salih bey

Fotoğrafçılık bölümüne de hoş geldiniz...

Zaten, hemen hemen her gezginin içinde amatörce de olsa, bir fotoğrafçı ruhu vardır. Gezip gördüğü yerleri çeker, paylaşır. :smiley:

Arkadaşlar herkese merhaba siteye yeni üye oldum bende...

Harlı geyikçiyimdir ;D

Herkese selamlar,
Ben Ankara'dan Umut Çelikel. Ağırlıklı olarak gezi, kamp ve offroad merakımla bağlantılı fotoğrafçılık merakım da gelişti. Henüz bir DSLR'm yok. Samsung Pro815 28-420mm sabit objektifli bayağı gelişmiş bir kompakt makinam var. (Dolayısı ile Canon/Nikon çekişmesi beni hiç bağlamıyor ;D ) Eşim doğum günü hediyesi olarak AFSAD 1.kur kursu hediye etmiş bana sağolsun ;D Dün ona başladım. Bakalım işin tekniğini öğrenip daha sağlam ilerleyebilirim herhalde...
Sevgiler.

Yeni gelenler hoş geldiniz.

Umut bey, zaten off road fotoğrafsız olmuyor. :smiley: İlginiz de varsa fotoğrafçılığa tekniğini de öğrenirsiniz. Kurstan sonra ilginiz artarsa, yeni makinalar, objektifler bekliyor sizi. :smiley:

merhaba... Arkadaşlar...

Herkese Kocaman GÜNAYDIN...

Image030

Tüm fotoğraf sevdalısı dostlara selamlar,

İstanbul'da yaşıyorum ağırlık olarak tarihi eser, mimari ve şehir manzarası fotoğrafları çekiyorum ama doğa fotoğraflarınada ilgim yok değil, bir fotoğraf turunda 8-10 saat gezip 300-400 kare fotoğraf çeken bir gezgin olarak tanımlayabilirim kendimi. Sony A700 kullanıyorum gayet menunum ancak iç mekan ve gece çekimlerinde dahada iyi sonuç almak için Nikon D300 alıp çift makina ile dolaşmak gibi bir düşüncem var bakalım olacakmı...

Saygılar

Sinan bey selamlar

Siz o zaman tam bir Gezenbilir'ci sayılırsınız. :smiley:

D300'a benim de niyetim var, bakalım kısmet...

merhaba arkadaşlar ankaradan SELÇUK DURMAZ fotoğraf sektöründe uğraşmaktayım yeni üye oldum ve çok beğendim sitenizi renklerden anlıyan birisi olarak görüyorum kendimi herkese mutlu günler

selamlarİstanbuldan Kürşat,
off road ve yaban hayat la ilgileniorum. özellikle ornito tabı macro da severim. ekipmanımıda bu amaca uygun kurdum.40d bodym var 400mm f/5,6 n en sık kullandıgım lens. nikoncu arkadaşlarla atışmalara bayılırım. tuzu biberi

Bir Nikon'cu olarak aramıza hoşgeldiniz demek isterim Kürşat Bey :smiley:)
fotoğraflarınızı galerimizde görmek isteriz http://www.gezenbilir.com/index.php?board=45.0

Herkese merhaba.
İstanbul'dan Alper Kömürlü. Mimarım.
Eski dağcılık, otomobil sporları hakemliği, motosiklet, trekking...
Ama her zaman fotoğraf.
Yeni dslr'me alışmaya çalışıyorum.
Selamlar.

Alper Bey aramıza hoşgeldiniz...
Yeni makinenizle ilgili her türlü sorularınıza forum sayfalarında cevap bulabilir, yada başlık açarak cevap arayabilirsiniz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri