Forester 2.0 Gx Ile Başlangıç :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,423
difarensiyel yagi da eksik çıktı , su tapayi çıkarıp kontrol etmek bu kadar zormuydu bilmiyorum ? birde kontrol ettim deyip kontrol etmemek esnaflığa ne kadar sığar ? 445d9564b91e31686d1040a32e4aff3a

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jantlar koyu gri mat boyaliydi , zamanla boyada çizikler , dökülmeler oluşmuş , bizde orijinal gümüş gri renge dönüş yaptık 8bf5c76997516d95428bcf7ff127b77e 925fb6de9060d673e1220b0d67a2036f

getler tornadan çıktı :smiley: şimdi kenarlardan kesip montaj kaldı F6dc03eb0a7f8b41cad7a78bbedfbd12

getler amortisörler e takıldı bağlanıp liftten inmesini bekliyorum bakalım nasıl olacak ? D590594e66f5109428db026edddfe80d A95193eceba3c570e7eada4aac52bf3e

evet dostlar ;
aracimizin gereken tamirat ve gelistirmrleri nihayet bitti :smiley: yarin sabah on arka rot ayarı ve lpg ayarı kaldı şükür :smiley: araç bittikten sonra dağda test sürüşü yaptık ve bekledigim performansa nihayet ulaştık :smiley: karanlıkta test ettiğimiz için foto ve video çekim yapamadim , en yakin zamanda gezileri sizlerle paylaşmaya devam etmeyi umuyorum , haftalardir sorunlar ile uğraşmak yorucu ve stresliydi , nihayet içim rahatladı, forester da olması gerekenden daha iyi oldu , bu kadar zaman ve emek boşa çıkmamış oldu , bu gece rahat bir uyku uyuyabilirim artik , herkese iyi akşamlar ,
selamlar , saygilar

Günaydın forumdaşlar ,

Ön arka rot ayarina başladık , yükseltmeden dolayı rot ayarları haliyle bozuldu . 71b2b7510b72c71ce3008a910a09f826

Son düzenleme:

Dün paylaşmayı unuttum , arazide karteli delme kirma ihtimalimiz çok olduğundan , sactan kartel koruma yaparak emniyete aldik :smiley: E356cf6dc131d5b5692d79024b1405a0 0f3eb1bff02ce3ce5879acfe482f91b7

araç güzel maşallah, kış boyunca maceralarınız izleyeceğiz, ondan dolayı Sığacık nasıl şu sıralar onu anlat bize yazın bu son günlerinde :smiley:

araç güzel maşallah, kış boyunca maceralarınız izleyeceğiz, ondan dolayı Sığacık nasıl şu sıralar onu anlat bize yazın bu son günlerinde :smiley:
üstadım Sakin şehir moduna döndü tekrar buralar , yoğun araç trafiği bitti , yollar , plajlar , koylar sakin , deniz suyu her zamanki gibi soğuk :smiley: en keyifli donem başladı , umarım yakında yağmurlarda baslar biraz çamurlaniriz , selamlar

Sığacık'ta dizi çekmiyorlar mı, hareketlenmedi mi oralar :smiley:
Forester'la ilgili çekiş sistemi değil de geçiş yüksekliği arazide sorun olur mu gibi sorular oluyor kafamda hep. Deneyimleri yazarsanız sevinirim.

evet ben seyretmedim ama kale içinde ege hamsisi diye bir dizi çekiliyor , genelde çekimler aksam ustu oluyor , yükseklik çok sert etaplarda yeterli olmayabilir , uzunlukta askıda kalmaya müsait , Balçova dağında orman yollarında test ettim sorun yasamadim , bu aracı kamp amaçlı yaptığım için amaca hizmet edebilecek yeterlilik mevcut , havalar serinleyip yağışlar başlayınca aracın sınırlarını hep beraber ögrenicez inş , selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri