Ford Ranger Neden Ucuz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bilbo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,259
Merhabalar,
Ford Ranger varsın ucuz olsun, daha iyi değilmi?
Hiç korkmayın ucuz ucuz alın binin gezin hayatın tadını çıkartın.
Bakın arkadaşlar hiç bir aracın bakım maliyeti ve yakıtı diğerinden farklı değil.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Etiketler
sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Ford Ranger varsın ucuz olsun, daha iyi değilmi?
Hiç korkmayın ucuz ucuz alın binin gezin hayatın tadını çıkartın.
Bakın arkadaşlar hiç bir aracın bakım maliyeti ve yakıtı diğerinden farklı değil.

Bu laflarınızla insanın moralini gerçekten düzeltiyorsunuz..

Arkadaşım,
Azda olsa Ford'u bilirim, arabalarıda kendimce bilirim.
Fakat en iyi bildiğim şudur; hayatta seni mutlu edecek şeylerden uzak kalma, en yakında olsa bir başkasının derdi ver diye hayatı kendine zehir etme.
Kim ne derse desin bin arabana mutlu mutlu gez.

sisdagili61' Alıntı:
Arkadaşım,
Azda olsa Ford'u bilirim, arabalarıda kendimce bilirim.
Fakat en iyi bildiğim şudur; hayatta seni mutlu edecek şeylerden uzak kalma, en yakında olsa bir başkasının derdi ver diye hayatı kendine zehir etme.
Kim ne derse desin bin arabana mutlu mutlu gez.

Bu sıkıntıların içinde böyle şeyler duymak gerçekten insanın moralini düzeltiyor.Tekrar teşekkür ederim arkadaşım.

Ynt: Ford Ranger Neden Ucuz?

2008 temmuzdan beri kullanıyorum.
2 tane eksik yönü var başka da hiç ama hiçbir şeyi yok. Ben kafama tüküreyim 4x2 aldım keşke 4x4 alsaydm
2.si arkası çok dar aile için kullanması biraz zor
başkada hiçbir eksisi yok taş gibi araba sağlam sessiz

Meerhabalar,
Ford Ranger neden ucuz?Güzel soru yanıtı çok kolay, sizde biliyorsunuz.
Bende söyleyeyim.
Ucuz olsun herkes alabilsin masrafsız ve sağlam bir arabaya binsin, daha sağlam ve güzel olanlara başkaları binsin.

2004 model ford ranger xlt 4x2 var bizdede 0 aldık tek arzası mazot pompası çıktı başka sıkıntısı yok 1200 kg kadar yük taşıyorum banamısın demiyor bence sağlam bir araç 4x2 olduğu için arazi performansını bilemem yakıtıda okadar abartı değil.

1 sene oldu alali 2003 xlt. Arac yorgundu. Gecmiside pek belli degildi. Sag on aks kesti.... Sonuc her iki aks bilyeler arazi sanzimani komple epey ivir zivir degisti. 4000 civari tuttu. Baska Ufak tefek arizalarida oldu. Bir arkadasta temizini buldu aldi hic sorun cikmadi. Kismet yani biraz bu isler.
Uzun yolda ben 8 litre yaktim. Normal ortalama 10 litre. Parcalarini servisten temin edemiyorum. otosan ithal etmemis. Melez bir araba. Bence bundan dolayi piyasasi zayif. Motor sesi en sevdigim yani. Benzinli gibi calisiyor... Onde konfor iyi... Temizini bulursaniz tavsiye ederim. Bol kromlu amerikan begenisine gore tayland mazda fabrikasinda yapilmis... El freni filan amerikan gibi...

selamın aleyküm arkadaşlar bende bu araçtan düşünüyorum ama yakıt konusuna aklım takıldı ne dir bu aracın yakıt durumu ?

merhaba arkadaşlar bu aracı yeni versiyonuna bakıyordum özellikle yurt dışı videolara göz gezdirdim ve özellikle titanyum versiyonunda arka yada orta kilit tuşu gördüm ancak Türkiyede bulunan ful versiyonunda bile bundan eser yok ben görmedim bu konu hakkında bilgisi olan varmı yoksa yine kesintiye kurbanmı gitti bu araç yada pazarı elinde bulunduran araçlar hılux ve l200 karşısında pek şansı olamıyacağı için fiyata oynamayı düşündükleri içinmı araca koymuyorlar ne kadar fark edecek 2 bin belki 3 bin bu kendini kanıtlamış motoru ve markası ile almaya değer bir aracı bu şekilde kıpmak hangi mantığın eseri yazıktır bir araç getiriyorsun bari tam yap üzücü bir durum görüşleriniz varmı bu yönde arkaşlar

selamın aleyküm arkadaşlar bende bu araçtan düşünüyorum ama yakıt konusuna aklım takıldı ne dir bu aracın yakıt durumu ?
ş.içi 12 15 lt arası yakar Ş.dışı 8 10 arası yakar Kuruş olarak Opet örneğin 4.32 ile 12 lt yi çarptığımızda 50 kurus civarı yakar bunu düşürmek sizi elinizde Sakin kullanımda 35 40 Kurusa düşürebilirsiniz

Ben 4x4 rangerin sehirdisinda 10 lt nin altında yaktığını görmedim 11-12lt şehiriçi ve araziyi hiç soylemiyom 20 lt ye doğru gidiyor....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4x2 dediginiz değerler olabilir. Sonuçta önde tahrik yok extra bi ağırlık yok.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri