Ford Ranger 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mantar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 439
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,665
Ynt: Ford Ranger 4x4

Hoşgeldiniz ve aracınızı güle güle kullanın. Çoook güzel olmuş emeklerinize sağlık, keyifli sürüşleriniz olsun.

Etiketler

Herkese selamlar aracımı satışa sundum, yeni bir araç almak niyetindeyim, sadece gezenbilir üyelerine özel indirim uygulanacaktır.

www.sahibinden.com İlan No: 110116323
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-masrafsiz-motor-sanziman-4x4-cok-iyi-durumda-110116323/detay

1

2

4

Erdinç Bey birlikte çıktığımız gezilerde bizim erzak,su,fazla eşyalarımızı üzmeden taşıyan bizde emeği olan araç satlık olmuş.Arkadaşlar Erdinç Bey araç tık etse servise götürür öyle sanayide her hangi ustaya değil Ovalı Ford servisine arabama servis harici parça taktırmam der,serviste takılan parça iki yıl garantilidir der bakımlı bir araç alan gönül rahatlığı ile alabilir.Erdinç bunu satınca sen yine pikap al mağdur etme bizi bizim araçlar küçük eşya sığdıramıyoruz yeni alacağın araç şimdiden hayırlı olsun selamlar

sizin özverilerinizin yanında benimki hiç birşey Sedat Bey. Menderes Hocamızın düzenlediği Arsuz çamur parkurunda en az yirmi kez araçları bir gezimizde vinçlediniz ve çamurdan çıkardınız.. Gezilerde atmış yetmiş kişi de olsak bakır semaverinizde hepimize muhteşem tadta çay ikram ettiniz. Daha açtığınız yollara ve parçaladığınız kayalara girmiyorum. Allah razı olsun

Alacak olan güzel bir araç alacak gibi görünüyor, şanslı. Her iki tarafa da hayırlı olsun, Allah gönüllere göre versin... :smiley:

Erdinç bey satış için üzüldüm. Gerçekten çok sevmiştik aracı. Sizin kadar temiz bir araç olduğunu biliyorum. Sedat beyin dediği gibi, offroad aracını yetkili srvis dışında kimseye elletmeyen tek offroadcu kişisiniz sanırım. Çok başarılı ve özenle bakılmış araç olduğunu bildiğim için üzülüyorum. En kısa zamanda yeni araçla aramızda görmek isteriz. Ancak Sedat beyin dediği gibi, yeni aracınızda size alıştığımız gibi bir Ranger veya en azından bir pikap olursa daha mutlu oluruz :smiley: Alacak arkadaşa da şimdiden hayırlı olsun diliyorum...

Ah Erdinç Hocam az mı gezdik o araçla!!!...Hele hatırlıyorum da bizim evin oradaki çamur parkurda çocuklarla beraberken vinçlememizi :smiley:
Valla yazarken hem gülümsüyorum hem de üzülüyorum. Gülümsüyorum çünkü , çok güzel vakit geçirmiştik ; üzülüyorum hem sizleri özledim hem de çok temiz bir araç satışa çıkan .
Erdinç Hocam kadar aracına bakan bence yoktur. Arazi aracı demez tık gelse sanki binek araba gibi yaptırır.Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun derim.
Özledim sizleri , kendinize iyi bakın....

Kesinlikle Niyazi Bey haklısınız Ford'un adı yeter. Diğer şehirlerdeki Ford Servislerini bilmiyorum ama, Ford Ovalı Antakya Hatay Servisinden üç yıldır çok iyi kalitede ve uygun fiyatlara hizmet aldım. Ford'un servis ve araç memnuniyetinden dolayı bir kaç arkadaşımın Ford marka araç almasına da vesile oldum.

Tanıdığım cerrahların en çalışkanı, en kibarı, en iyisi, Arsal Hocam'ı ben ve Hatay'daki dostları çok özledi :smiley:
Arsal Hocam en kısa zamanda sizi tekrar Antakya Hatay'a, bu sefer temelli bekliyoruz hayırlısıyla :smiley:

Merhabalar,
Benim Fordum olduğu dönemde satınaldığım yere ilk bakım için gittim (İstanbul bayiilerinden birisi 2009 da) bana 650 lira fiyat verdiler, sağı solu aradım en yakın yer Yalova-Erdeğer idi onlar 245-300 lira dediler ve 243 liraya iş bitti, faturayı aracı aldığım servise sundum "sen hatalısın onlar eksik iş yapmıştır" dediler.
Mazot filtresi için gittim 185 lira +kdv dediler mazdanınkini aldım işcilik dahil 90 lira.Çanakkale'ye taşındım ARSLANLAR'a gittim mazot filtresi 45 lira (hepsi orjinal parça) arabamı satmıştım şimdi başka bir arabamvar onuda satıp tekrar FORD RANGER almaya karar verdim (k) ailece.Hemde motoru bile olmasa RANGER'e kararlıyız.
Evet FORD aşkı kolay geçmiyor kim ne derse desin.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR