Ford Ranger 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mantar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 439
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,981

Etiketler

Ynt: Ford Ranger 4x4

selam arkadaşlar kamyonum sonunda istediğim hale geldi :smiley:
şimdilik 1 adet resim var ama ilerleyen günlerde daha güzel ve bol fotoğraf ekleyecem.

Fotoraf

Her araca uygun elimizde dodik mevcuttur. Araba Akif YILDIRIM(Amcam)ın orda toplandı.
0543 216 79 32

talkie77' Alıntı:
Yeni ranger gelecekti bir haber var mı?
Geçen gün servisteydim belirsizlik söz konusuymuş haziranda gelmesiesi planlanmış fakat ötv yasası muallakta olduğu için kesin bir bilgi veremiyorlar. Yasaya göre şekillenecekmiş.
Bir de daha servis elemanlarının bu araç için eğitime gönderilmemişler usta gelmesi 2013 e sarkar dedi

selam buda benim ranger 2008 xlt 4x4
287.000km de ve en ufak bir problem yok... bu resimler eski şu anda aracı yükselttim ve mt lastik taktım. bu resimler 2500 mt yükseklikte çekilmiştir

545186 296478837115368 515537898 n

548208 296478510448734 1574449028 n

Bol çamurlu günlerde güle güle kullanın yeni halinin resimlerini de bekliyoruz

Merhabalar Doğuş arkadaşım.
Aracın çok güzel görünüyor, son halinin de fotoğraflarını görmek isterim şahsen. Ben de bir Ranger sahibiyim ama benimkisi yaşıma göre olduğundan 2005 model, 170.300 km'de.

detay bilgilerini paylaşmak adına linkini veriyorum, istersen incelersin. Seninkinin de fotoğraflarını görüp, paylaşacağımız birşeyler var mı merak ediyorum..? :smiley:

Bu da benim Yeti... ;)
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85998.0

SLM ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM ,açık söliyim hiç beyenmezdim rangerı ama konyada çok temiz 19000 de bir araba deng geldi ve gittim aldım 23000tl ye aldım ve ne yalan söliyim hayatımda yaptığım en zevkli 800km idi ,daha önce 98 nissan kullandım ve motor gücü fordun yanından bile gecemez ya dik bir rampada 5 viteste motor 50 60 km ye kadar düşsün vites değiştirmeden tekrar gaza bas anında uzuyor ve düz yolda koltuğa yapıştırıyor, 240 tlye depom doldu ve 800 km yol yaptım, daha tam bitmedi ama ufak tefek bişeyler yaptım resimleri koyuyorum ,benimde sormak istediğim birşeyler var ruhsatta 82 hp geçiyor arabam 2006 std ama olamaz bence bu aracın gerçekten kaç hp olduğunu bilen varmı ve çihp uygulamsı hakında ne düşünüyorsunuz,herkese kazasız belasız sürüşler inşallah.

P81200011

P81200041

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri