Ford Ranger 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mantar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 439
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,930
Ynt: Ford Ranger 4x4

Yeni kasa rangere tampon uygulaması.

292095 2373654905683 1379851712 32820782 292280077 n

302910 2373655385695 1379851712 32820784 1340675444 n

303125 2373655225691 1379851712 32820783 1710192376 n

313199 2381301696848 1379851712 32827162 114605608 n

314936 2381302056857 1379851712 32827163 1908487190 n

Etiketler

suleimana' Alıntı:
arazide en iyi pickup ranger. bunu ben solemiyorum,bizzat surekli 4x4 pickup kullanan, botasin ana dogalgaz hatlarini yapan bi arkadasin internetteki syazisindan okudum. diger modellerin hicbiri ranger kadar dayanikli deil. ozellikle arazi icin soyluyorum, sehirde kesinlikle mitsubishi yada toyota tavsiye ediliyor. ranger in tek handikapi rakiplerine gore biraz daha fazla yakmasi.... arazide ses gelmeyen yeri kalmiyor denmis dogrudur ama baya bir km yapmaniz gerekir.ayrica 50 100 ytl verip bi kac plastik parcayi degistirdinmi ne ses kalir ne gicirti. rangerlar mazda pickuplarla beraber amerikada tasarlandi buda bi artidir. bende de var bir adet2005 model xlt. onun icin epey arastirma yapmistim nette. internette arastirirsaniz daha iyi anlarsiniz. ben cok memnunum. tek sorunum buyuklugu. satip daha kucuk biseyler alicam kismetse.
yakitina gelince : goodyear buyuk AT lastiklerle sehir ici yakit=0,3 ytl/km .arazide 0,4ytl/km.sehirler arasi 0,24ytl/km parcalarida cok ucuk rakamlara deil normal.

bilgi için tşk ederiz çok yaktığı için tutulmuyo küçüğünden babamda var 2.500 motor obile çok yakıyor ancak çok atik yani motorun sesi çok uzaktan belli ediyo ranger geldiğini :smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

Bu toprakları bizlere bırakanlar, Galiçyada, Yemende, Şanlı Urfada, Gaziantepte, Sakaryada, Çanakkalede haçlı bozuntularını perişan ederken AT, ATARABASI ve ÖKÜZ ARABASI kullandılar.
Evet belki AT ARABASI konforlu değil fakat ülkenin kurtuluşundaki lojistik onlarla sağlandı.
Unutmayın her şeyin en iyisi şahısların kendilerine ait olandır.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Bu toprakları bizlere bırakanlar, Galiçyada, Yemende, Şanlı Urfada, Gaziantepte, Sakaryada, Çanakkalede haçlı bozuntularını perişan ederken AT, ATARABASI ve ÖKÜZ ARABASI kullandılar.
Evet belki AT ARABASI konforlu değil fakat ülkenin kurtuluşundaki lojistik onlarla sağlandı.

hocam konuyla çok ilgili bir yere değinmişsiniz. hatta nolacak bu somali'nin hali ??

İlk önce ben "hoca " filan değilim, ayrıca HOCA ünvanını hak edip alnının akıyla taşıyabilenlere daima saygı duyarım.
Sizin yaptığınız karşılaştırmaya ne demeli?
Avatarınızdaki G güzel araba doğru ona sözüm yok, fakat diğer insanların araçlarını karşılaştırıyorken birazdaha dikkat edersek hiçte fena olmaz kanaatindeyim.
Not (bir zamanki ekonomik koşullarım sayesinde bugün memleketimizde satılan lüks arabaların bir çoğuna sahip oldum ve keyifle kullandım bunlarıl arasında 96 yılında 96 model ML ve başka araçlarda vardı neyapalım şimdiki araç bu, düşmez kalkmaz bir ALLAH tır.)

sisdagili61' Alıntı:

Aynen katılıyorum .

mstdgbkn' Alıntı:
hocam konuyla çok ilgili bir yere değinmişsiniz. hatta nolacak bu somali'nin hali ??

sayın mst dgbkn forumda uzun zamandır bir çok konuda yorumlarınız var ve dikkat çekici derecede itici küçümseyici aşağılayıcı tarz içerisindesiniz .... :mad: :mad: :mad: profilinizden gördüğüm kadarıyla foruma birşeyler paylaşmak için değil sadece eleştirmek için üye olduğunuz ortada lutfen bu tutumunuzu bir nebze olsa gözden geçirmenizi ve burdaki herkesin asıl amacının paylaşım alışverişi olduğunu hatırlamanızı rica ediyorum... ??? ??? ??? ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri