Ford F 250 Çift Kabin

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berdush Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 272
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 205,466
Ynt: Ford F 250 Çift Kabin

Arkadaşım, dayım TEK de müdür şoförü olarak çalışıyordu müdürün makam arabası bu arabadan idi ve boncuk mavisi rengindeydi.
Zaman zaman yolda denk gelirsek arabaya binerdik. Çok güzeldi. Dayım Ankara da Genel Müdürlük deposundan 0 km olarak teslim almıştı.
Tekrar güle güle kullan diyorum.

Etiketler

sisdagili61' Alıntı:
Arkadaşım, dayım TEK de müdür şoförü olarak çalışıyordu müdürün makam arabası bu arabadan idi ve boncuk mavisi rengindeydi.
Zaman zaman yolda denk gelirsek arabaya binerdik. Çok güzeldi. Dayım Ankara da Genel Müdürlük deposundan 0 km olarak teslim almıştı.
Tekrar güle güle kullan diyorum.

Bu aracın sıfır halini görmeyi çok isterdim. Bendeki araç tedaş dan çıkma.

YavuzÇ.' Alıntı:
flaşörlerün kalitelisini kullanın. bu çok hızlı yanıp sönüyor.

elo nun flaşör ve rölelerini kullandık fena değil. Hızlı yanıp sönmesi kalitesiz olduğu anlamına mı geliyor?

oguz28' Alıntı:
Bana 8bijon jant Lazım nerden buldunuz?

Jantları yaptırdım Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi nde 1.kısımda.

Flaşör sistemin çektiği akımla ısınan bimetal plakanın genleşmesi ile çalışır o yıllarda. Çalışırken çıkan çıt çıt sesinin sebebi ısı ile ğenleşen plakanın sesidir. Kullanılan ampul kuvveti ve kablo yükü ısı miktarını belirler o da açılıp kapanma miktarını belirler birim zamanda. Orjinal olmayan flaşör çabuk yakar söndürür. Bir başka püf noktada 4 lü ile normal sinyalin flaşörü ayrı olur. Bu sanırım bir, dört lamba birden yüklendiği için çabuk yanıp sönüyor, biraz fazla çalışınca yapışır devamlı yanar muhtemel.

YavuzÇ.' Alıntı:
Flaşör sistemin çektiği akımla ısınan bimetal plakanın genleşmesi ile çalışır o yıllarda. Çalışırken çıkan çıt çıt sesinin sebebi ısı ile ğenleşen plakanın sesidir. Kullanılan ampul kuvveti ve kablo yükü ısı miktarını belirler o da açılıp kapanma miktarını belirler birim zamanda. Orjinal olmayan flaşör çabuk yakar söndürür. Bir başka püf noktada 4 lü ile normal sinyalin flaşörü ayrı olur. Bu sanırım bir, dört lamba birden yüklendiği için çabuk yanıp sönüyor, biraz fazla çalışınca yapışır devamlı yanar muhtemel.

Bizim taktığımız flaşörün özellikleri aşağıdaki linkte. Siz hangi ürünü kulanmamı öneriyorsunuz?

http://www.elo.com.tr/resimler/product_cat/pdf/33mikro-elektronik-flasorpdf_d9636.pdf

Ampullerin wat ı na göre seçmek lazım.amerikan otomobillerde sinyal ve 4 lünün flaşörü ayrı olur.

bizde kasaya 100 lük tank attık ona büyük diyordum ama sen daha büyüğünü takmışsın, muayeneden geçmesi için üzerine koruma istiyorlar biz yeni geçirdik muayeneden şimdi kaportacıda çürük birkaç yer vardı onlar ayıklanıp mat siyaha boyanacak,

lpg sisteminide komple değiştirdik 100kw lık iki tane brc regülatör takılınca araba asfaltı kazımaya başladı :smiley:

oguz28' Alıntı:
Bana telefonunu bulabilir misin rica etsem

Bulmaya çalışacağım.

onur-d' Alıntı:
bizde kasaya 100 lük tank attık ona büyük diyordum ama sen daha büyüğünü takmışsın, muayeneden geçmesi için üzerine koruma istiyorlar biz yeni geçirdik muayeneden şimdi kaportacıda çürük birkaç yer vardı onlar ayıklanıp mat siyaha boyanacak,

lpg sisteminide komple değiştirdik 100kw lık iki tane brc regülatör takılınca araba asfaltı kazımaya başladı :smiley:

Dönüşümü yapan arkadaşımın bana söylediği sızdırmazlık raporunu alana kadar arkayı kapatmamam yönündeydi.

berdush' Alıntı:
Bulmaya çalışacağım.

Dönüşümü yapan arkadaşımın bana söylediği sızdırmazlık raporunu alana kadar arkayı kapatmamam yönündeydi.
üstünü kapatmadan sızdırmazlık vermiyorlar bizde mecburen koruma yaptırdık

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.