Ford Bronco yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayazağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,269

ayazağa

ŞAns AnCak HazırlıkLı BeyinlerE YaRdım Eder
Yer
şişli
Arkadaşlar bir ford bronco alıp toplamayı dusunuyorum bu araçlar hakkında bilgisi olan yada daha önce toplanış olan varmı motor parçaları bulunurmu pahalımıdır almayı dusundugum aracın motor arızası varmış
kısacası astarı yuzunden pahalıya çıkarmı .

Etiketler

Ynt: Ford Bronco yardım

yo yo ma sizinle irtibat kurmak isterim.
elimizden çıkarmak zorunda kaldığımız aynı model tedaş dan çıkma bir broncomuz vardı. onu çok özlüyorum.
hiçolmazsa sizinkini görüp arada hasret gideririm. :smiley:))

Bende 1986 bronco II kullanıcısıyım.Aracımdan çok memnunum benimki 3 ileri manuel şanzıman ile modifiye edilmiş orjinal 4x4 çekişi olsun performansı olsun harika.33 lastiklerle bile gazladığımda çekişinden çok memnunum.'.9 benzinli motor ben lpg de kullanıyorum yakıtı da çok az.Merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Sıkıntım büyük

Merhabalar herkese, sitede yeni uyeyim bu ilk mesajım, yaya surdurdugum doga ve macera tutkumu bir ileri seviyeye taşıyabilmek adına yıllardır aradıgım ve en sonunda evimin dibinde bir amerikancı ustada buldugum bir bronco ya fena abayı yaktım, ihtiyar delikanlıyı usta bir guzel topluyor ancak bir sıkıntısı var ve beni çok fena ürkütüyor, içinizden anlayan bilen birisi varsa lutfen soylesin 82 MODEL FORD BRONCO ya UYGUN LPG PROJESI ACIL IHTIYACIM var. Aractaki lpg ruhsatına isli degil işli kullanan bu işi başarabilmiş olan varsa lutfen bana ulaşsın buradan ulaşabilirsiniz yada cep numaram : 0543 476 85 83 Fırat
eğer bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalırım, yoksa gözüm açık gideceğim.

Teşekkürler.

SATILIK 1973 BRONCO

7986 3717754874028 1180097666 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri