Fiat Palio 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahin05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,478

Etiketler

Ynt: Fiat Palio 4x4

sahin05' Alıntı:
bende merak ediyorum ben bugün buradaki fiat bayisine uğradım hem bir araç baktık hemde sordum adamlar sektörden ve bu araçtan bi haber hatta bi ara ülkemizde pandanın 4x4 ünün satıldığını söyledim yanlışım olduğunu söylediler iş inada bindi arabam com daki testini gösterdim (istanbulda yapılıyor bu test) anlar gibi oldular :smiley:

tahmin edebiliyorum :smiley:bende fiat sedici fren balataları varmı diye sormuştum özel bir fiat servisine " fiatın öyle bir arabası mı var?" diye karşılık almıştım :smiley:

Araç Türkiye'ye gelse de "bu kadar para verip te dacia alınır mı?" muhabbetine "bu kadar para verip de palio alınır mı?" muhabbeti eklense, site şenlense, hep aynı şeyler konuşulmasa, değişiklik olsa... fena olmaz di mi?

maresal' Alıntı:
Fiat punto,fiorino,albea,dublo uzun süreli kullandım (kiraladım) bunların hepsinde sıkıntı yaşadım.
1- vites geçiş mekanizmalarında sorun çıkıyor.
2-debriyaj+ volant çabuk su koyuveriyor.
3- yakıt (punto ve albea) albeada 2000 km arabada ortalama yakıt tüketimi 12 lt olduğu zamanları gördüm .
4- konfor namına arçlarda hiçbirşey yok. Özellikle abeada. döşeme kalitesi 0.
5- düşük devirlerde tork üretmiyor. Araçları bayırda kaldırmak gerçekten işkenceye dönüşüyor.
bunlar aklıma gelenler

tahaozak' Alıntı:
Fiat punto,fiorino,albea,dublo uzun süreli kullandım (kiraladım) bunların hepsinde sıkıntı yaşadım.
1- vites geçiş mekanizmalarında sorun çıkıyor.
2-debriyaj+ volant çabuk su koyuveriyor.
3- yakıt (punto ve albea) albeada 2000 km arabada ortalama yakıt tüketimi 12 lt olduğu zamanları gördüm .
4- konfor namına arçlarda hiçbirşey yok. Özellikle abeada. döşeme kalitesi 0.
5- düşük devirlerde tork üretmiyor. Araçları bayırda kaldırmak gerçekten işkenceye dönüşüyor.
bunlar aklıma gelenler
hapsi için geçerli değil, Birde sedici kullansaymışsınız markaya kanınız tekrar ısınabilirdi:smiley:kendi adıma fiat sedici ile karadeniz dağlarında ne kadar bozuk olursa olsun yol olan heryere gidebiliyorum, 1,6 16v VVT motoruyla alt devirlerde çok iyi tork değeri var.şehir içi 8 litre, şehirler arası 6,2 lt tüketimle kullanabiliyorum.birçok suv da olmayan 2WD,AWD,4WDLock seçeneklerinden yol durumuna göre ister iki çeker ister otomatik dört çeker ister sürekli dört çeker olarak kullanabiliyorum...Ancaak bu aracın sadece adı FİAT yoksa herşey suzuki ;)motor kodu M16A...

İstisnalar kaideyi bozmaz :smiley: sedici yi ilk defa duydum. markaya bir düşmanlığım yok tabiki güzel araçsa binilebilir.

Benim edindiğim genel intiba Fiat'ın pek te kaliteli arabalar yapmadığı yönünde. Hyundai almayı tercih ederim. Parçası ucuz mantığıyla tercih ediliyor, ama parçası ucuz olup ta daha kaliteli olan araçlar da var.

en özürlü bir marka ve uzantıları sürekli eziyet ve azap,......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri