Fiat Palio 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahin05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,481
Ynt: Fiat Palio 4x4

131 oto 50 nc kamyon 35 nc kamyonet hepsini kullandım ısuzu nkr npr ye geçince ohhh dedim daha ne diyeyim...

Etiketler

Ülkelere göre pazar farklılıkları var. Brezilya büyük bir ülke ve orada Fiatın ülkemizde olmayan bir çok modeli var bu 4x4 modeli olan paliıo gibi. Ancak Ülkemiz biraz daha farklı çünkü bizim ülkemizde 4X4 denince herkes büyük bir araba bekliyor. ve ona yöneliyor o yüzden bu model geksede satılmazdı. Fiat sedici örneğini görebilirsiniz adamlar avrupada özellikle ingilterede iyi satan bir modeli türkiyede satamadılar. Gerçi burada fiat'ın yanlış politikasıda olabilir çünkü gerçekten yüksek bir fiyata satmaya çalıştı ve o modelde arka camlar otomatik bile değildi

LRTD5' Alıntı:
Bu arabalardan yıllardır Brezilya'da sürekli olarak yapılıyor.
Orada böyle bir pazar var. Brezilya bu konuda bayağı ileride.
Hükümet %80 ihtiyacını karşılayan petrolü çıkarsa da, binek araçlarda kullanılan akaryakıt ile ilgili çok sıkı politikalar yürütüyor.
Alkol ile çalışan Flex motorlar, 1 litre olan motorlara vergi muafiyeti ve tabi tüm satılan araların belirli yüzdelerle Brezilya'da montaj zorunluluğu gibi....

arkadaşlar benim bildigim kadarıyla bu araç 4x4 değil sadece yerden yüksek ve diferansiyel kilidi var bundan dolayıdırki.adıda palio adventure locker diye geçiyor aracı bende merak ettim
nedendir anlamadım hala test aşamasındamıdır nedir fiat ın resmi internet sitesinde dahi bu araç yok.bu linktende farkedeceksiniz ve birazda eğlenebilirsiniz.

http://www.novopalioadventure.com.br/

Ben sıkı bir palio kullanıcısıyım 1,3 Mulijet. Bu aracın Suv versiyonunu düşünemiyorum harika olur. Zaten araç hafif arazide çok iyi. Ama TR'de olsaydı alıp binmek isterdim.

Saygılarımla,

Bu Palio' yu verin Polat Alemdar' ın altına.... :smiley:
Perşembe akşamı iki operasyona gitsin bunla, insin çıksın, hoplasın zıplasın.... :smiley:

Cuma günü vitrine dizin bayilerin, bakın nasıl satıyor ;D

Alfonse' Alıntı:
Bu Palio' yu verin Polat Alemdar' ın altına.... :smiley:
Perşembe akşamı iki operasyona gitsin bunla, insin çıksın, hoplasın zıplasın.... :smiley:

Cuma günü vitrine dizin bayilerin, bakın nasıl satıyor ;D
:smiley::smiley::smiley::smiley:

Motor seçeneğinde 1.8 flex görünüyor, yani E85 yakıt kullanıyor , buda bu aracın sadece brezilya pazarı için üretildiğini gösteriyor, sanırım bu araç buralara hiç gelmeyecek, Brezilya pazarında her markanın buna benzer araçları var bildiğim kadarıyla.

Selamlar

harbiden ıyı makına... demekkı global pazar paylaşımı bunda da var :smiley:

192 milyon nüfuslu Brezilya otomotivde genel olarak çok çeşitliliğe sahip bir pazar. Genellikle küçük ve orta segmentte sunulan araçların çoğunda SUV versiyonları mevcut. Artık üretilmeyen araçların da orada üretildiğini görüyorum. Örneğin eski kasa L200, eski kasa Golf gibi. Gerçi işçilik açısından falan biraz dandik gibi görünüyorlar ama...
Palio 4x4 de fena görünmüyor ama sonuçta palio, uno'nun hallicesi yani.

birçok jıpten ıyı gıbı :smiley:

Palio weekend 00

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri