Fiat Palio 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahin05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,403

sahin05

Kamp III
Yer
Amasya
arkadaşlar ülkemizdede üretilen fiat palionun ülkemizde üretilmeyen ve ithalde edilmeyen 4x4 modelini geçenlerde bir avrupa kanalında izledim araç kilitli diferansiyelede sahip audi q7 ve x5 in çıkamadıği yere bir çırpıda çıkıp indi 1.8 motora sahipmiş keşke ülkemizde 1.6 multijeti satılsaydı uygun fiyatıyla muhtemelende çok alıcı bulurdu
130508_lanc_adventure_1.jpg

130508_lanc_adventure_2.jpg

fiat-novo-palio-adventure-locker-3.jpg

fiat-palio-weekend-adventure-2009-2.jpg

Etiketler

Ynt: palio 4x4

hakanyusuf' Alıntı:
araba guzelde dag yollrı ıcın çok nazık gorunuyor
araç gayet şık duruyor zaten genelde suv alanlar arazi için almıyorlar birde satarken arazi yüzü görmedi diye ilan veriyorlar sizinde dediğiniz gibi dağda olmaz ama hafif arazide ve kışın ağır şehir şartlarında :smiley::smiley::smiley: bence gayet iyi iş görür hatta biraz daha kısa olsa ve birazdaha yükseltilebilse gezenbilir gezilerine bile girer

Ynt: Fiat Palio 4x4

konuralp_niva' Alıntı:
bu ve bunun gibi bir çok aracın ülkemizde satılmamasının sebebi ne olabilir acaba?
bende merak ediyorum ben bugün buradaki fiat bayisine uğradım hem bir araç baktık hemde sordum adamlar sektörden ve bu araçtan bi haber hatta bi ara ülkemizde pandanın 4x4 ünün satıldığını söyledim yanlışım olduğunu söylediler iş inada bindi arabam com daki testini gösterdim (istanbulda yapılıyor bu test) anlar gibi oldular :smiley:

olabılır ıyı fıkır gezen bılır gezılerıne bende en kısa zaman da katılmak ıstıyorum nasıp olursa

hakanyusuf' Alıntı:
olabılır ıyı fıkır gezen bılır gezılerıne bende en kısa zaman da katılmak ıstıyorum nasıp olursa
resimdeki toyotayla çok rahat katılırsınız hatta bu zamana kadar katılmamanız sizin adınıza üzücü en kısa zamanda sizide göremek isteriz

tr de satılsada iş yapmazdı fiyatı gereksiz yere yüksek tutarlar ona verilecek parayla daha üst sınıfda başka bir gercek suv alınabilirdi.
panda daki 4 ceker kayboldu gitti fiyatı yuksekdi beklentileri o fiyatla karşılayamadı ya sedici ye ne demeli onun 4 ceker modeli vardı o da kayboldu fiat bir cok ilk lerin markası ama basiretsiz bir pazarlaması var

Palio'yu bilmem ama dizel Doblo 4x4 çıkartıp fiyatını makul tutsunlar baya iyi satarlar...

onceki kasa doblonun 4*4 prototip bir modeli vardı yanlış hatırlamıyorsam fuarda ama yinede satacagımı sanmıyorum fiat markasını cok sevmeme vede kullanmama rağmen hic bir zaman rahat etemedim arac üzerinde yapmaya calışdığınız değişikliklere diğer markalardaki kadar cok secenek bulamıyorsunuz yeni sattığım aracım palio sporting az üretılmıs bır arac su andada uretımı yok yetkili servisdeki bazı personelin bile boyle bır aracdan haberı olmayanına rastladım kendi personeli bile bir noktada tıkanan bir marka fiat

ben nette bulamadım ama FIAT amerianca'' beni tamir et tom amca '' oluyomuş bilen söylesin

Bu arabalardan yıllardır Brezilya'da sürekli olarak yapılıyor.
Orada böyle bir pazar var. Brezilya bu konuda bayağı ileride.
Hükümet %80 ihtiyacını karşılayan petrolü çıkarsa da, binek araçlarda kullanılan akaryakıt ile ilgili çok sıkı politikalar yürütüyor.
Alkol ile çalışan Flex motorlar, 1 litre olan motorlara vergi muafiyeti ve tabi tüm satılan araların belirli yüzdelerle Brezilya'da montaj zorunluluğu gibi....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.