Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 157,001
Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Fatih Soydemir' Alıntı:
selamın aleyküm aracım feroza 94model sx on porya kılıtlerı otomatık ancak arazıye her çıkısımda onlerın çalısmadıgını fark ettım otomatık hubları manuelle degıstırebılırmıyım degıstırebılırsem parcayı nereden temin edebilirim saygılar
Sakarya,Kayalar,iştediğiniz parçayı orjinal hali ile bulabilirsiniz..
Not:
Yan sanayi parçalara hiç bulaşmayın derim..

Etiketler

Fatih Soydemir' Alıntı:
pekı koroglu1414 abı otomatıklerı sokersek manueller olurmu bır yerden cıkma buldum 800 dıyor mıllet parayı copte bulmus sankı :D
Evet,ben bir Dış rot 200 tl ye aldım daha yeni,parça pahalı ama evliyadelik,kolay bozulmaz bunların parçaları. :smiley:
Manuel oluyor,ama temini nasıl nereden olur bilmiyorum,ankara ostim bakmak lazım vardır mutlak bir yerlerde...
800 biraz pazarlık yap,başka alternatif varmı bilmiyorum,birde orjinal ise sorun olmaz..

arkadaşlar ferozaların kaloriferlerinde yazlık kışlık varmı benimki hiç ısıtmıyor malum havalarda buz gibi
hoş hararette çok az yükseliyor normalmi? ne yapmak gerek anlayan bilen varsa yardımcı olun ltfn

Termostati degistir birde kalorifer.petegini temizlet karburetorden soguk sicak su girislerini kontrol ettir

tamırcıye sokturdugum hubları bugunde kendım soktum bıraz ınceleme fırsatım oldu dıslılerde kırık yok sag sola oynamada yok parcayı dagıtmadan dıslılerı parmagımla oynattım ılerı gerı bosta gıbı donuyor bır yerde kılıtlenmesı gerekmıyormu

tamırcıye sokturdugum hubları bugunde kendım soktum bıraz ınceleme fırsatım oldu dıslılerde kırık yok sag sola oynamada yok parcayı dagıtmadan dıslılerı parmagımla oynattım ılerı gerı bosta gıbı donuyor bır yerde kılıtlenmesı gerekmıyormu

gan.gani' Alıntı:
arkadaşlar ferozaların kaloriferlerinde yazlık kışlık varmı benimki hiç ısıtmıyor malum havalarda buz gibi
hoş hararette çok az yükseliyor normalmi? ne yapmak gerek anlayan bilen varsa yardımcı olun ltfn
Termostat...
Kaçlık?70 veya 72 lik dir,bendede aynı ama sorun yapmıyorum ben..

Fatih Soydemir' Alıntı:
Buradan yorum yapmak çok zor,anlayan bir arkadaş falan yokmu etrafta?

koroglu1414' Alıntı:
Termostat...
Kaçlık?70 veya 72 lik dir,bendede aynı ama sorun yapmıyorum ben..
bi bilebilsem termostatın kaçlık olduğunu yada varmı yokmu yine sanayi yolu göründü anlaşılan bu arada termostat pyasada bulunurmu yoksa illede kendi orjin mi bulmak gerek yüksek dereceli alırsak hararet yaptırp silindir contasını yermi? yazın üst kapak ne silindir kapak contasını değiştirdim yağ kaçağı yüzünden ve hiç hoşuma gitmedi cebimden çıkan liralar yüzünden :(

salihdalci' Alıntı:
Termostati degistir birde kalorifer.petegini temizlet karburetorden soguk sicak su girislerini kontrol ettir
dediklerini zaten yaptırıcam salih abi de karbüratöre su bağlanıyormu?

Bence orjinali olmayan ürünlere hiç bulaşmayın,çünkü bir zamanlar termostat yüzünden conta yakmıştım,hiç sevmiyor yabancı ürünü Feroza :smiley:

koroglu1414' Alıntı:
Bence orjinali olmayan ürünlere hiç bulaşmayın,çünkü bir zamanlar termostat yüzünden conta yakmıştım,hiç sevmiyor yabancı ürünü Feroza :smiley:
teşekkürler Cevdet abi ilgilenip cvp yazdın sanıyorum uzun bi süredir feroza kullandığın için bilgin oldukça fazla olsa gerek. araçla alakalı sorun olduğunda ilk senin başını ağırıtıcam demektir saygılar :smiley:

gan.gani' Alıntı:
teşekkürler Cevdet abi ilgilenip cvp yazdın sanıyorum uzun bi süredir feroza kullandığın için bilgin oldukça fazla olsa gerek. araçla alakalı sorun olduğunda ilk senin başını ağırıtıcam demektir saygılar :smiley:
Rica ederim,benimde çok fazla bilgim olmasada ufak tefek mekanik işleri kendim yapıyorum :smiley: bilgi paylaşımı iyi olur..
Sevilerimle..
sondakika bilgisi:
massey ferguson traktörlerin olması gerek"sen yinede termostadı sök elinde olsun"sanayide, etrafını taşlaman gerekecek,birazcık :smiley: 15 tl falan fiyatı,ama imkanın varsa orjinal derim,ben 72lik kullaıyorum..

selamın aleyküm on hubları söktüm kendı mekanık becerımle topladım suan faal calısıyor bana yardımcı olan arkadaslara tesekkur ederım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR