feroza yedek parça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan commander Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,322

commander

Yeni Üye
Bende 1993 model feroza var ve bulundugum ilde feroza parcası olmadığından sıkıntı çekiyorum. Benim sağ büyük makas kırık ve bulamıyorum acaba nerde bulabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Etiketler
Ynt: feroza yedek parça

Sayın Commander;

konuyu açtıgınız bayagı olmuş ama...eger temin etmekte güçlük çekiyorsanız hala...

aşagıdaki satıcı Feroza parçaları konusunda bayagı elinde parça bulunduruyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-daihatsu-feroza-4x4-jeep-makaslari/detay?

yada istanbul ana servise bir sorarsanız verimli olur..
Yetkili servis Özay Oto Daihatsu Adres : Atatürk Cad.Özkayabaşı Ap.No:50/14 Küçükyalı Maltepe - İSTANBUL Telefon : 0216 388 88 77 - 0216 388 90 00

Sayın Commander;

konuyu açtıgınız bayagı olmuş ama...eger temin etmekte güçlük çekiyorsanız hala...

aşagıdaki satıcı Feroza parçaları konusunda bayagı elinde parça bulunduruyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-daihatsu-feroza-4x4-jeep-makaslari/detay?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sayın mdr;

Abi eşekkürler sizin vermiş olduğunuz adresteki arkadaşa ulaştım ve makasları aldım hem uygun fiata hemde cok hızlı bir şekilde geldi. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

tüm feroza modellerinin yedek parcaları vardır. cıkma ve yeni yardımcı olunur. 0532 3347175

Çelebioglu Arkadaşım..

bazı Feroza parçası soran arkadaşlarımıza sizin telefonu veriyorum..Umarım elinizde gerek motor gerekse kaporta parçalarından bulunuyordur.

İsterseniz neler olduguna dair ufak da olsa bilgi verirseniz daha yararlı olur kanısındayım..

ön defransiyel-ön aks lar-ön salıncaklar-arka hartop ve camları-arka bagaj kapısı-ön panjur- farlar-ön manuel haplar-porya ön-aks taşıyıcıları-rotiller-rot başları-uzun rot-direksiyon kutusu-direksiyon mili alt-motor ve şanzuman takozları-filitreler-bujı kobloları-ön balatalar-ön diskler-arka balatalar-tevzi makarası-distirbütör kapağı-devirdaim-trıger seti.vs vs.vs..

makas arayan arkadaş MAZDA E2200 MİNİBÜS ün arka makası aynı makasçıda taktura bilirsin- VITARA DA MAKAS YOKTUR BİLGİİNİZE. 8)

Teşekkürler Çelebioglu...

sizi Zonguldaklı arkadaşlaradan arayan olmuştur umarım..

feroza çok güzel bir araba, yeni ferozacıyım, gerçekten çok severek kullanıyorum ama parça konusu korkutuyo gerçekten.İnşallah sayenizde aşarım diye düşünüyorum.saygılar

Yetkili servis (küçükyalı-İstanbul ) siparişle getiriyor..Ayrıca hem Feroza topiginde sakaryalı bir arkadaş hemde sanırım egede bir arkadaş feroza parçalarından satıyor.Arattıgınızda bulunur..

vallaha 3 yıldır biniyorum en ufk bir parça sıkıntısı yaşamadım geçen hafta motor yaptırdım 2000 tlyi buldun bistonlardan keçelere devridaime kadar değişebilecek herşeyi ldım japon olarak taktırdım dünde makas değiştirdim isuzu dmaxın makaslaraı birebir en ufak kesme delme işlemi yapılmadan takıldı ben yukarıda samurai diyecektim yanlış yazmışım neyse en azından parça sorunu yok bence büyütmeyelim kafamızda olmayan parçaları sadece yansanayi kaporta aksamı gerisi mevcuttur

Sefer inşallah istedigin gibi olmuştur revizyon..

Evet gereken parçalarda sıkıntı olacagını sanmıyorum..Kısa bir süre bekleme mutlaka olur..Toyotada bile aynı olay var...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri