Feroza Mudurnu Gurubu..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koroglu1414 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 151
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,874

Etiketler
Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu..

Mudurnu grubu 28/03 pazar günü gezimiz,mudurnudan çıkış ve abant dağlarına yol alışımız gayet keyifli idi :smiley:
fakat daha sonrasında bilmediğimiz bir parkurun içinde bulduk kendimizi ve epey zorlu bir parkur mıcırlı bir rampa ardından çamur ve kar :smiley:
öğle saatlerinde çıktığımız maceraya gece 02 saatlerinde eve dönüşümüz mümkün olabildi :smiley:
özcan arkadaşımızın yolda bize katılımı ve araç ateşleme sistemi kaynaklı arızadan dolayı lada'yı yaylalarda bırakmak zorunda kaldık :( sanırım şu anki hava koşulları ile en erken bir ay içinde parkur alanına girebiliriz diye düşünüyorum :(
yol yok ve bu zorlu uğraşlarda fotoğraf çekme şansım olamadı malesef :( belki diğer arkadaşlarda var ise sonrasında paylaşım olur.
şu an elimde olan kayıtlar..:

not:
( giriş olup kesinlikle geri dönüşü olmayan bir parkur )

DSC 3794

DSC 3803

DSC 3812

DSC 3833

DSC 3836

benim fotoğraftan koptuğum anlar..
bundan sonra çamur ve kar ile başbaşa kaldım :smiley:
umarım diğer görüntüleri kaydetmiştir arkadaşlar..

DSC 3897

DSC 3898

DSC 3900

DSC 3902

DSC 3920

ellerdeki fotoğrafları toplayabilsek devamları var ama..bundan sonraki kayıtlar daha ekşın :smiley:
saol murat paylaşımına..

Cevdet bey, o güzel kareleri paylaştığınız için teşekkürler. :smiley:
göründüğü gibi oldukça,,eğlenceli,,birgezi olmuş... :smiley:
tahminime göre aksiyonun başaması,tepeden vadiye inipte orada sıkışmanız ve geriye dönememeniz :eek:
bu ferozalar iyi güzelde bence bir eksiği var,tepesine sunroof yerine helikopter pervanesi yapsalardı daha iyi olurdu ;D ;D

forzaferoza' Alıntı:
Cevdet bey, o güzel kareleri paylaştığınız için teşekkürler. :smiley:
göründüğü gibi oldukça,,eğlenceli,,birgezi olmuş... :smiley:
tahminime göre aksiyonun başaması,tepeden vadiye inipte orada sıkışmanız ve geriye dönememeniz :eek:
bu ferozalar iyi güzelde bence bir eksiği var,tepesine sunroof yerine helikopter pervanesi yapsalardı daha iyi olurdu ;D ;D
:smiley:
teşekkürler,hocam ben çıkardımda diğer arkadaşların lastikleride biraz problemli ve ladacı arkadaşımızı orada bırakmama düşüncesi ve karanlığa kalmamızdan dolayı bir sıkıtı oluştu.:smiley:
tabiki birazda ilk zorlu parkur deneme veya acemilik sanırım etkili oldu..:smiley:

aşçı arkadaşım tayfun oralardan bizi kurtardık diye yaptıklarına bakııın.böyle olacaksa her hafta gidelim diyorum.

Resim 045

buda murat arkadaşımın arabası çamur nrdeniyle uçuruma doğru kaydı.kar ve yağmur eşliğinde 2 adet calaskal yardımıyla arabayı yola çekişimiz.

Resim 044

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.