Fas'da Yolculuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arpaboyuyol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,836

arpaboyuyol

Ana Kamp
Web
www.arpaboyuyol.com
Nisan 2018'de Fas'da 10-11 gün kadar yolculuk yaptık ve bu sürenin dört günü çöle kadar gidip gelen karayolunda geçti. Atlas Dağları'nı aştığımız günlerde sağanak yağış, kar, tipi ve bol bol güneş gördük. İfran'da kar topu oynadık ve yerel Atlas sedirini tanıdık, çölde deve ile tepe tepe gezdik. Bol bol fotoğraf çektik. Gözlemlediklerimi ve pek de anlatılmayanları blogumda yazdım. İyi yolculuklar.
http://www.arpaboyuyol.com/sahra/

Son düzenleme:

Merhaba gezmişsin ne güzelllll..... reklamını da yapıyorsun lafım yok ta hem buraya bu siteye geliyorsun; hemde bakın yazılarım başka yerde oraya gidelim diyorsun olmazzzz. Hani bari birazını burada yaz da ağzımıza bir kaşık bal girsin gerisini oradan okuyalım.

Merhaba, Gezenbilir ailesinin paylaşımlarından özellikle rota hazırlarken oldukça faydalanıyorum ve zaman bulabilirsem hem bloguma hem de gezenbilir'e iki ayrı yazı yazmaya çalışıyorum.

Fas ile ilgili çok fazla yazılmış, çizilmiş konu var ama açıkçası dört gün kara yolculuğu yapmak fikri bile bence bahsettiğiniz anlamda ilgi uyandırıcı. Öneriniz ile igili olarak bir sonraki paylaşımımda daha dikkali olacağım. Teşekkür ederim.

merhaba

güncel igo Fas haritası mevcut mu acaba?

Merhaba igo hakkında fikrim yok. Wikiloc offline haritası kullanıyorum. Aradığınız rotayı wikiloc.com'da bulup manuel olarak igo üzerine aktarmak belki mümkün olur. Veya en azından size farklı bir fikir verebilir.

Bu yazıya konu olmuş rotanın bir bölümü: to Merzouga, Sahara

İyi yolculuklar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri