Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,972
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

:(:(:( çagrı merkezi çalışanıyım şuanda ne hissettigimi bir Allah bir ben bilirim. mektubu okuyunca çagrı alamaz hale geldim... :(:(:(:(

Etiketler

Yine çok derinden hüzünlendim, Rahmetli Faruk'la aştığımız yollar gözümden, yüreğimden aktı gitti.... en kısa sürede onun unutulmaz anısına aynı güzellikte ve etkinlikte bir yardım organizasyonu yapmalıyız..

Mekanın cennet olsun Sevgili Faruk..

Sinbad' Alıntı:
yavuz-çelikel'n isteği üzerine metin olarak geçiyorum arkadaşlar, aynen yazdım...

Sevgili Faruk Bey'e
Hayat bir yol gibidir, yolun sonu olduğu gibi hayatın da sonu vardır. Bir çok zorlukla karşılaşırız, birçok yenilikle. Ama sonunda o yolun sonuna geliriz. Siz bu yolun sonuna gelmeden, dünyanın en güzel yardımını yaptınız. Yaptığınız yardımla küçük, sıcak yüreklerin soğuk bedenini ısıttınız.
Çocukların eğitimine bir meşale oldunuz. Bu dünyanın geleceğinin çocuklara muhtaç olduğunu, yarınlarımızın çocuklarda olduğunu bir kez daha hatırlattınız. Şimdi sizde büyük minnetle hatırlanıyorsunuz. Çünkü bir insan kendisine yapılan iyiliği asla unutmaz, küçük yürekler de sizi unutmaz. Rahat uyuyun! Eğer bir insan sevildiğini bilerek dünyaya veda ediyorsa, o insan eşsizdir. İşte sizde o eşsiz insanlardan birisiniz. Sizi eşsiz kılan bize yaptığınız yardımlar değil. Yüzünüzdeki sıcak tebessüm ve sıcak gülüşünüzdür. Belki şu anda size yazdığım bu mektubu okuyamıyorsunuz ama, size bütün kalbimle yazdığım dizeleri hissediyor ve ne kadar sevildiğinizi anlıyorsunuzdur. Şairin dediği gibi "Seni anlatmaya mısralar yetmez." Şimdi de ben size söylüyorum sizi anlatmaya mısralar yetmez. Bunu bilin olur mu? Çünkü bir insan kendisinin mısralarla anlatılamayacağını, büyük ve küçük kalplere sığmayacak kadar sevildiğini bilmek bile o insana yeter. O yüzden rahat uyuyun. Sevgilerimle Elif...

Sevgili Kardeşim bu mektubu bize ulaştırdığın için teşekkür ederim, mümkünse Sevgili Elife ulaşabileceğim bir adres verebilirsen çok mutlu olurum,

Sevgi ve Saygılarımla,

MKG

cesartimi toplayıp busayfada yazılanları ukumak bana hep zor gelmiştir son 2 sayfa ukuma cesareti yeni buldum ,
ama şu öğrencinin yazdığı mektup ğörmemiştim bitirdi beni akşam akşam ağlattıbeni hala sevgili abimi yokluğuna aışamadım hala biyere gitti gelicek diye bekliyorum.
geçen rüyamda gğrdüm rahmetliyi sarıldık birbirimize kucaklaştık pervene gibi döndük ağlaştık. dediki çoook ğzledim seni dedi, nebileyim rüya bu işte hala etkisindeyim
aracı eşyaları hala bende duruyor allah rahmet eylesin.

AHMET07' Alıntı:
cesartimi toplayıp busayfada yazılanları ukumak bana hep zor gelmiştir son 2 sayfa ukuma cesareti yeni buldum ,
ama şu öğrencinin yazdığı mektup ğörmemiştim bitirdi beni akşam akşam ağlattıbeni hala sevgili abimi yokluğuna aışamadım hala biyere gitti gelicek diye bekliyorum.
geçen rüyamda gğrdüm rahmetliyi sarıldık birbirimize kucaklaştık pervene gibi döndük ağlaştık. dediki çoook ğzledim seni dedi, nebileyim rüya bu işte hala etkisindeyim
:'( :'( :'(

Yüce yaratan herkese böyle sevmeyi, sevilmeyi nasip etmiyor, örnek insan olmak kolay olmuyor.

Bize de nasip olur inşaallah.

Nur içinde yatsın.

AHMET07' Alıntı:

Allah tüm sevenlerine sabırlar versin, Faruk abimize gani gani rahmet eylesin Ahmet Ustam...

çok zor elbette, bizim paylaşımımız saatlerle ölçülürken bu kadar derin üzüldük ise sizlerin acısını tahmin edebiliyoruz, ne diyelim, önce dua, sonra sabır, sabır, sabır...

euzlu' Alıntı:
Allah tüm sevenlerine sabırlar versin, Faruk abimize gani gani rahmet eylesin Ahmet Ustam...

çok zor elbette, bizim paylaşımımız saatlerle ölçülürken bu kadar derin üzüldük ise sizlerin acısını tahmin edebiliyoruz, ne diyelim, önce dua, sonra sabır, sabır, sabır...
Fatiha'lar Senin İle Olsun Sevgili Faruk Abimiz.

Hafta sonu dükkanın önünde arabasını gördüm sapsarı bir an unutmuşum vefat ettiğini a Faruk abi dedim; durdum o an dank etti arabaya bakamadım; döndüm istanbul'a bu yazıyı okudum hiç bir şey yazamadım; Ama şunu biliyorum onu Elif gibi bir sürü minik yürek hatırlıyor, ve anlatacaklar daha yıllarca ... Çok hüzünlü bir ruh hali Genede Adına yakıştığı gibi Ateş Tanrısı işte..

Bugün Doğum Günün Faruk abi................

Allah Mekanını Cennet Eylesin...

Toprağın bol olsun...

Rahat uyu...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri