Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,981
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Son Resim

3

Etiketler

turgay kardeş, akşam akşam yine ağladım ya , hayat bu kadar acımasız olmamalıydı neyse taktiri ilahi uyuduğu yer cennet olsun abimin çok teşekkürler turgay kardeş yengeme selamlar

Gerçektem çok Duygulandım. Elif ' in ellerine saglık bir o kadar da yüregine saglık Elifcim. Allah rahmet etsin...

cihanülker' Alıntı:
turgay kardeş, akşam akşam yine ağladım ya , hayat bu kadar acımasız olmamalıydı neyse taktiri ilahi uyuduğu yer cennet olsun abimin çok teşekkürler turgay kardeş yengeme selamlar

Teşekkür ederim, iletirim. Acını da anlayabiliyorum, tekrar başın sağolsun.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ah be Turgay ım

yavuz-çelikel'n isteği üzerine metin olarak geçiyorum arkadaşlar, aynen yazdım...

Sevgili Faruk Bey'e
Hayat bir yol gibidir, yolun sonu olduğu gibi hayatın da sonu vardır. Bir çok zorlukla karşılaşırız, birçok yenilikle. Ama sonunda o yolun sonuna geliriz. Siz bu yolun sonuna gelmeden, dünyanın en güzel yardımını yaptınız. Yaptığınız yardımla küçük, sıcak yüreklerin soğuk bedenini ısıttınız.
Çocukların eğitimine bir meşale oldunuz. Bu dünyanın geleceğinin çocuklara muhtaç olduğunu, yarınlarımızın çocuklarda olduğunu bir kez daha hatırlattınız. Şimdi sizde büyük minnetle hatırlanıyorsunuz. Çünkü bir insan kendisine yapılan iyiliği asla unutmaz, küçük yürekler de sizi unutmaz. Rahat uyuyun! Eğer bir insan sevildiğini bilerek dünyaya veda ediyorsa, o insan eşsizdir. İşte sizde o eşsiz insanlardan birisiniz. Sizi eşsiz kılan bize yaptığınız yardımlar değil. Yüzünüzdeki sıcak tebessüm ve sıcak gülüşünüzdür. Belki şu anda size yazdığım bu mektubu okuyamıyorsunuz ama, size bütün kalbimle yazdığım dizeleri hissediyor ve ne kadar sevildiğinizi anlıyorsunuzdur. Şairin dediği gibi "Seni anlatmaya mısralar yetmez." Şimdi de ben size söylüyorum sizi anlatmaya mısralar yetmez. Bunu bilin olur mu? Çünkü bir insan kendisinin mısralarla anlatılamayacağını, büyük ve küçük kalplere sığmayacak kadar sevildiğini bilmek bile o insana yeter. O yüzden rahat uyuyun. Sevgilerimle Elif...

:'( :'( :'(

Bu yalan dünyada, ardından bu kadar güzel şeyler söylenmek herkese nasip olmaz, Faruk abim mekanın cennet olsun.
Hayat denen yolun kısa olsada Elif in dediği gibi yolun sonuna gelmeden hayatına birçok güzel şey sığdırdın, gönülleri fethettin, yürekleri ısıttın, Allah senden razı olsun.

Sevgili Turgay ...bende sabah sabah zor tutuyorum kendimi..içim sızlıyor... ARSLAN YÜREKLİ FARUKCUĞUM AH..AH......

Elif'i hatırlıyorum sanıyorum yengenin okulunda en fazla kitap okuyan ve bizler ile oturup sohbet eden ince uzun boylu kız olmalı :smiley:

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
o formalar unutulmuştu son gün kolumdan tutu aman çocukları çok bekletme bu gün götür ver dedi :'( :'(
kalplerdesin büyük insan gözünün deydiği isminin duyulduğu büyük küçük bütün kalplerdesin :'( :'(

arkadaşlar duygulanmamak elde değil fakat artık söz bitmiştir. :'(
yapacağımız şey dua etmek ve onu kalplerimizde yaşatmaktır. turgay beyin eklediği fotodaki çocuklar beni çok duygulandırdı. ve okul yetkilisinden aldığım bilgiye göre çocuklar bu şampiyonluğu faruk abileri için almışlar yapılacak törende kupa töreninde kupayı faruk abi anısına alacaklarını ve nisanda kuşadasında yapılacak bir turnuvayada faruk abi abi anısına katılıp onun adına oynayacaklarını söylediler. fotograflar ve tam bilgiyi bekliyorum alır almaz sizlerle paylaşacağım.

Helal olsun canavarlara, aslan parçaları, başarılar dilerim.

ata036' Alıntı:
arkadaşlar duygulanmamak elde değil fakat artık söz bitmiştir. :'(
yapacağımız şey dua etmek ve onu kalplerimizde yaşatmaktır. turgay beyin eklediği fotodaki çocuklar beni çok duygulandırdı. ve okul yetkilisinden aldığım bilgiye göre çocuklar bu şampiyonluğu faruk abileri için almışlar yapılacak törende kupa töreninde kupayı faruk abi anısına alacaklarını ve nisanda kuşadasında yapılacak bir turnuvayada faruk abi abi anısına katılıp onun adına oynayacaklarını söylediler. fotograflar ve tam bilgiyi bekliyorum alır almaz sizlerle paylaşacağım.

Sinbad' Alıntı:
Ailesine ve tüm sevenlerinin başı sağolsun, gerçekten acı bir kayıp. Kendisiyle tanışamasam da geçen yıl ben gemideyken benim köyüme de gelmiş ve okulumuza Gezenbilir Kars Projesi kapsamında yardımda bulunmuşlardı. Ailesinin ve sizlerinde affınıza sığınarak sohbet ettiği okul öğrencilerinden Elif'in yazdığı mektubu ekleyeceğim. Vefattan haberi olduktan sonra Elif bu mektubu yazmış ve eşime getirmiş, bizde başta ekleyip eklememek konusunda tereddütte kaldık, sonra bunu tüm sevenleriyle paylaşmaya karar verdik.
Bazı arkadaşlar biliyordur, Faruk Bey okulun formalarını da yaptırmış ve çocukların resimlerini istemiş ama o günden beri resmi maça çıkılmadığı için resimler yollanmamış. Şimdi resimleri de ekliyorum, çocuklar bu sene Kars şampiyonu oldular. Kars'ta herkes Gezenbilirciler şampiyon oldu diyor...

:'( :'( :'(

Faruk bey ve diğer değerli arkadaşların bu duyguları yaşatığı topraklardan gözlerim buğulu olarak sizlere yeniden yazıyorum, bir tek kalemin bile bir çocuğu ne kadar mutlu ettiğini her vesile ile yaşıyoruz hala buralarda, varın sizler gelişinizle bu çocukların kalplerine nasıl kazındınız onu hesap edin, o çocuukların duaları o kabri nur ile ışıldatmaya yeter bunu da biliyorum ancak yine de dualarımızdasın Faruk hocam, Allah rahmet eylesin diyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri