Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,998
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

faruk beye allahtan rahmet,ailesine ve sevenlerine başsğlığı dilerim.yaşlılar sıra,sıra gençler arasıra dünyadan hak dünyaya gidecektir allah sıralı ölüm versin ölülerimizin bizden isteği dualarımızdır onlara üç ihlas bir fatiha göndermeyi ihmal etmeyelim biz türkler mezarlıklarımızı genelde yol kenarlarına yaparız gelip geçenler ibret alsınlar ve dua etsinler diye mekanı cennet olur inşallah

Etiketler

insanların ölümleri sonrasında iyilikleri ile anılmaları ne kadar güzel...
yardımsever abimize Allah rahmet eylesin...

Faruk KAYHAN Anısına izleyin...http://www.izlesene.com/video/faruk-kayhan-anisina/2904845

The FARUK

PROF11' Alıntı:
Faruk KAYHAN Anısına izleyin...http://www.izlesene.com/video/faruk-kayhan-anisina/2904845

:'( :'( :'(

elinize ve yüreğinize sağlık, Allah (c.c.) mekanını cennet etsin...

Aramızdan ayrılmadan 5 dakika önceki çekimi,arkadaşı Kerem BÜKÜŞ faceebook paylaşımı...http://www.facebook.com/video/video.php?v=470822574999

Başımız sagolsun... söylenecek fazla bişey olmadıgını düşünmekteyim.
mekanın cennet olsun FARUK abim.

Merhum Faruk beyi tanımasamda Allah tan kendisine rahmet geride kalan aile fertlerine Allah tan sabır diliyorum.Kendisini yalnızca Yaban TV de İzci programında izlemiştim. Çok ama çok yardım sever bir insanmış. Tam bir offroad aşıgı bir insanmış. Tekrar Mekanın Cennet olsun FARUK Abimiz.......

tüm camiaya başsağlığı dilerim...ve bizden önce sitede emeği geçmiş arkadaşlara sabırlar diliyorum...

Ailesine ve tüm sevenlerinin başı sağolsun, gerçekten acı bir kayıp. Kendisiyle tanışamasam da geçen yıl ben gemideyken benim köyüme de gelmiş ve okulumuza Gezenbilir Kars Projesi kapsamında yardımda bulunmuşlardı. Ailesinin ve sizlerinde affınıza sığınarak sohbet ettiği okul öğrencilerinden Elif'in yazdığı mektubu ekleyeceğim. Vefattan haberi olduktan sonra Elif bu mektubu yazmış ve eşime getirmiş, bizde başta ekleyip eklememek konusunda tereddütte kaldık, sonra bunu tüm sevenleriyle paylaşmaya karar verdik.
Bazı arkadaşlar biliyordur, Faruk Bey okulun formalarını da yaptırmış ve çocukların resimlerini istemiş ama o günden beri resmi maça çıkılmadığı için resimler yollanmamış. Şimdi resimleri de ekliyorum, çocuklar bu sene Kars şampiyonu oldular. Kars'ta herkes Gezenbilirciler şampiyon oldu diyor...

4

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR