Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,734

Etiketler
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Serkan hocam;
Murat Cesur arkadaşımıza ben de katılıyorum (alkol alan birisi olarak hem de) ! Bu acı olay vesilesiyle yazdıklarını göz ardı etmemeli. Şahsen ben de kemer takmayanlardanım ?? Ve alkol konusunu da çoğu yerde, sıkıntı olarak yaşıyoruz. Antalya gezisine, Osmaniye'den katılmıştık, orda ben de kamp dışı alkole rastlamadım ama, günü birlik gezilerde , bu çok büyük risk yaratıyor!
İyi akşamlar...

Sevgili Faruk Kayhan'a Cenab-ı Allah'tan rahmet dilerken, ailesi ve tüm offroad camiasına başsağlığı diliyorum.

bu tartışmaların yeri burası değil diye düsünüyorum..
bu sitede rahmetli abimizin çok seveni var.. onları üzecek şeyler bunlar-ki alkol ya da parkur içi kaza falan yok-
bu konuları- gezenbilir manifestosuna uyalım.. içkili off-road yapmayalım! başlığında konusabilirsiniz ama bura yeri değil..
rica edicem...

Gerçektende bunları belki bir güvenlik kuralları ve Gezenbilir manifestosu gibi bir başlıkla konuşmalıyız. gerçekten çok faydalı olabilir, ama katılıyorum yeri burası değil...
Herkese iyi akşamlar diliyorum

Allah rahmet eylesin faruk abiyle bir sıcak çay içme imkanı bulmuştuk sandıklıda eş ve dostlarına baş sağlıgı diliyoruz sandıklı offroad adına

tyt.fan' Alıntı:
ben araçlar ölüm tuzağı gibi bişi demedim.kayışdağında araç denerken devirip araç pert edende gördüm siz gezenbilirciler yokken.
ayrıca resimler var bi zahmet bi bakın .faruk bey alkollüydüde demedim o güne dair tek gördüğümüz sekan tahmazın yaptığı haber.ama faruk beyle illglii resimlerde toyota vx ve aslan sütü mutlaka var.ben alkole karşı değilimikendine güvenen içer.türkiye şampiyonasının son ayağı için ağlayan kayadaydık geçen ay.gezenbilircilerde arazideyizcilerde bi yere dahil olmayanlarda ordaydı.yarışanlar bol redbull seyircilerde ciddi miktarda mangal bira tüketti.ben sadece fikrimi beyan ettim.
rahmetli içkiliydi arabasıda dengesizdi gibi bişi demedim.faruk bey arazide onbinlerce km yapmış biri muhtemel.ama gördük tecrübe dinlemiyo bu iş.emniyet kemeri en çok ihmal edilen şeylerden biri benim gözlemim.tugsan moral olsada yükseltme lastik seçimi vs bunları ayrıca tartışsak .faruk beyi anmak taziye için açılmış bi konu başlığını demogojiye çevirmiyeyim.ben sadece gezenbilir manifestosunda var dikkat edelim dedim

Bu sayfa taziye mesajları için kullanılmaktadır ve burada demogoji yapmanıza kimse müsade etmeyecektir.Ayrıca mesaj içeriğinizdeki tartışmak istediğiniz her şeyi serbestçe tartışabileceğiniz muhabbet başlıkları veya teknik konu başlıkları forum içerisinde var zaten.

Ayrıca da rahmetli arkadaşımı tanımadan kendisi hakkında konuşabileceğiniz pek çok iyi şey varken onları konuşun, diğer yanlarını ise bırakın onu tanıyan dostları paylaşsınlar isterlerse.

Fikir ve düşüncelerinizi diğer başlıklarda paylaşıp tartışmanızı önemle rica ederim.

Ahmet Öztürk

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun, kalanlara allahtan sabır gezenbilir ailemizin başısagolsun.

allah rahmet eylesin faruk abimiz çok neşeli birisiydi ekanı cennet olsun yakınlarına sabırlar diliyorum ...

http://www.beyazgazete.com/video/2010/12/15/on-camdan-firladi-atv.html

Herhalde en yeni üyelerinizden birisiyim, bu konudaki tüm sayfaların tamamını okudum. Bu kadar kişinin sevgisini saygısını kazanmak hiç kolay değildir, kendisini tanımasamda tüm sevenlerinin acısını paylaşıyorum. Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilerim Mekanı Cennet olsun.

faruk abiye allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.Bir iki kere yazışmamış olmuştu tanışmadığım halde bana çok sıcak gelen bir insan olarak gördüm kendisini
ölümünü daha dün öğrendim hakketten çok üzüldüm.Allah mekanınını cennet etsin...

Allah rahmet eylesin, Mekanı Cennet olsun. Ailesine sabırlar diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR