Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,997
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Gürbüz25' Alıntı:
Faruk Abimizi kaybettik, ne kadar üzülsekte geri gelmeyecektir. Ancak her iyi insanın anısı, anıları nasıl yaşatılıyorsa, bizde Faruk Abimizi yaşatalım. Ölüm yıldönümü olmasın, Faruk Kayhan Off Road şenlikleri olsun. Faruk Kayhan Doğa şenlikleri olsun. Site yönetimi eminim dikkate alacaktır bunu.

Süper bir fikir,neden olmasın?
Destekliyorum.

Etiketler

Bende destekliyorum, ismi daima baki kalır.

Ama bu belli bölümler için değil, gezenbilirin genel şenlikleri için olsun.

sertem41' Alıntı:
Bende destekliyorum, ismi daima baki kalır.

Ama bu belli bölümler için değil, gezenbilirin genel şenlikleri için olsun.

Biz büyük bir aileyiz. Dağcılar, kayakçılar, 4x4 ler, v.s. v.s Armamız aynı Gezenbilir. Ailenin büyüklüğü nede bu yakışır.

Allah bize onun kadar sevilmeyi, sayılmayı değer verilmeyi nasip etsin.

Çok değerli ve kıymetli bir insan, bir kez daha onu tanıyamadığıma çok üzüldüm.

Ah abi Ah... Daha geçen gün eşimle gelip araba için pazarlık ettik.Akıl verdin,bi ara beraber gidelim bir dene dedin..Oldumu şimdi.Söyleyebilecek birşey bırakmadın bize ...AL GİT ARABAYI SENİN BORCUN OLSUN YETERKİ DEDİN KEŞKE ALSAYDIM ABİ KEŞKE... :'(

848678049734

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( sözün bittiği yerdeyim.kac gündür keyfim yok iç bişeyden zevk almıyorum eskiden heyecanla girerdim siteye işyerime gelip bir an önce siteye girmek için hemen acardım ama simdi oda yok...tat tuz yok hiç.ben bu sitede seninle toyotayı dahada cok sevmiştim toyota baska tanımam sözünü heryerde söylemiştim söylüyorumda ah faruk abi ah....tek istegim bu site yöneticilerinden senin adını yasatmak...inan bişeyde yazamıyorum seni seviyorum özlüyorum faruk abi mekanın cennet olsun en güzel yeri olsun dualarım eksik olmıycak hiç bi zaman.... :'( :'( :'( :'(

:( :( bugün yine acı olayın olduğu yere doğru yolculuk yaptım. sanki o gün yine yaşandı benim için içimden yüreğimin sersi hala kurtulucan abi dayan dedi ama o artık yükseklerde ve huzur içinde bunu kabüllenemedim.
orda bekledim saatlerce. allah onun mekanını cennet etsin inşallah

Daha bugün üye oldum ve VX100 değişime uğruyor konu başlığında gördüm ismini. Herkesin nasıl da sevip saydığı bir insanmış diye düşündüm, sonra da Meydan Kavşağı'nda gelip geçerken gördüğüm dev araçların ona ait olduğunu öğrendim, gidip tanışmak geldi içimden. Sonra da sayfanın üst kısmındaki yazıyı gördüğümde inanmak istemedim fakat kader işte...Tanımadan kaybetmiş gibi oldum bir yakınımı.
Allah rahmet eylesin, ruhu şad, mekanı cennet olsun.
Geride kalan ailesi ve dostlarının da başı sağ olsun.

Emir ERDOĞAN

yusuf ERDEM' Alıntı:
:( :( bugün yine acı olayın olduğu yere doğru yolculuk yaptım. sanki o gün yine yaşandı benim için içimden yüreğimin sersi hala kurtulucan abi dayan dedi ama o artık yükseklerde ve huzur içinde bunu kabüllenemedim.
orda bekledim saatlerce. allah onun mekanını cennet etsin inşallah

Ne desek acınızı hafifletmez Yusuf bey biliyorum ama hepimiz şunu biliyoruz ki Faruk bey "doğru adamdı", Kars'ta, proje için geldiklerinde, gün içinde sarı devi görüp akşam araya taraya bulmuştum Faruk bey ve diğer sevgili dostları, kısacık zmanada enerjisi ve sevgi dolu ışıltısıyla muhabbete ortak etmişlerdi bizi, sanki kırk yıllık arkadaşmışcasına o duygularını hemen algılayabilmiştik, işin doğrusu Faruk bey ve ekibinin o enerjisi ve pozitif duyguları ile çıtayı yükseltip freelander'imi bile sattım ve defender toplamaya karar vermiştim, her ne kadar Toyota ve Land Rovercilerin atışmasında o karşı safta dursa bile : )) inanın onunla ve toyotacı ekiple bu tatlı çekişmede sarf edeceğim kelimeleri ve keyifli anları bile hayal ediyordum, ne diyelim nasip değilmiş, sizler çok uzun zaman ve paylaşımlar geçirmiş insanlarsınız, elbette acınız daha derindedir ancak onu bu kadar kısa sürede tanıyan ve bir yakınını kaybetmişcesine üzülen bizlerde acınızı kalben paylaşıyoruz. Adını çok ciddi bir organizasyonla yaşatıp bunu geleneksel hale getirmek konusundaki çabalarınıza her yönden destekte bulunmak isteriz, bu teklifimizde lafta kalmayacaktır, buna emin olabilirsiniz, her ne düşerse üzerimize yapmaya hazırız. Sizlerden ricam ailesine bizlerinde, hiç tanımasalarda Faruk KAYHAN'ın adam gibi adam olduğunu düşünen bizlerinde taziyelerini iletmenizdir. Ulaşabileceğim bir adres veay telefon iletebilirseniz bizzat da iletirim kendilerine, Tekrardan Başımız sağolsun, Allah (c.c.) mekanını cennet eylesin, Dualarımız onunla....

Saygılar,

Yrd.Doç.Dr.Erdoğan UZLU
Kafkas Üniveristesi
KARS

Beyler rahmetli Faruk abimizin adina bir şenlik veya yariş duzenlenecek tabiki site yonetimi ve antalya takimi bu konu hakkinda gorustuler ve hem fikirler. Biraz daha kendimize geldigimizde bu paylaşilacaktir.
Sitede aktif olma işine gelince acikcasi benimde pek yazasim gelmiyor. Birde zaten yazsamda yarim saatde gidiyor. İkisi birleşti hiç giresim gelmiyor. Sonumuz hayir olur inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.