Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,995

Etiketler
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

euzlu' Alıntı:
Bazı şeylerin daha iyi anlaşılabilmesi, kalbimizden geçenlerin böyle güzel ve manalı cümlelerle ifade edilmesine vesile olduğunuz için teşekkür ederim, Kabri nur ile dolsun, Allah (c.c.) mekanını cennet eylesin, bizden taraf hakkımız var ise HELAL OLSUN, cenazesinde omuz vermek nasip olmadı ama her duamın sonuna artık onuda ekledim, acıları çok taze olsa da ne mutlu ailesine ki böyle bir insanın ailesiymişler, bırakacağı en güzel mirası, sevilen ama "cidden sevilen", hem de hiç yüzyüze tanışmadığı insanlar tarafından bile böyle sevilen bir aile reisine sahipler, Tekrardan tüm camiamızın başı sağolsun...

Binlerce kilometre yol tepip sevgisini ve yüreğini getirdiği Kars'ın köy yolları ve o öğrenciler onu daima sevgi ve minnetle anacak.....

Erdoğan UZLU
Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi-KARS
ANKARA' Alıntı:
Çok sevgili vede saygıdeğer Kemal abiciğim:
Faruk abimizi rahmetle anman vede burada ona istinaden yazmış olduğun güzel açıklamalarla,
seninde yerin kalbimizde sonuna kadar yer alacaktır, bunuda belirtmek isterim.
Seni seven vede aramızda görmek isteyen çok değerli insanlar var SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

Buda senin geçmiş tarihteki güzel yazıdan bir alıntın.
Alıntı sahibi: seyyah-34, Tarihi: 23 Kasım 2009, 07:39:32
aklınızda kalsın ben 15-20 yıl sonrada burada bu forumda olacağım ömrüm yeterse,
yetmediği yerde ise kızım olacak pek tabiki sizin yazdıklarınızda burada olucak.
saygılar
byseyyah' Alıntı:
Kemal abi tatlı sohbet içeren, bilgi dolu mesajlarını özledik. Gel artık...
Çok değerli arkadaşlarım hepinize candan teşekkürlerimi iletiyorum hepiniz eksik olmayınız.Benim Nikim aylardır kullanıma kapalı olduğundan yeğenime ait bu nikle sürekli aranızdayım ama gönlüm biraz buruk olduğundan artık sadece Sizlerin sağlık haberlerinizi almakla ,sizleri izlemekle ve bilgi edinmekle yetiniyorum. Ayrıca işte sürekli vurgulamaya çalıştığım şu üçgünlük ,bir varmış bir yokmuş misali dünyamızda arkamızdan Faruk abimiz gibi hoş bir seda bırakabilirsek ne mutlu bize.
Umarım nikimin (Seyyah-34) yasağı kalkarda yine eski günlere ve dostlarıma dönerim. Bu arada 2.5 yıldır bütün yazılarımda Gezenbilirin haricinde hiç bir yerde üyeliğimin bulunmadığını her zaman seve seve söylerken,artık pekte tasvip etmediğim Facebook'ta gezi anılarımı "Tarihe Yolculuk Başlıyor Kemal" adı altında dostlarla paylaşmaya devam ediyorum.Herkese saygı ve selamlarımı iletiyorum

Güzel arkadaşım Rahmetli Faruk Kayhan'a sizlerinde şahit olmanızı istediğim minik bir notum daha olucak; Hani biliyormusun Farukçuğum seni Tvlerde görünce dayanamaz senin resimlerini ve hizmetlerini Tvden çekerde Gezenbilire çeşitli forumlara yüklerdim .Geçenlerde Atv ana haberlerde öyle bir haber duydumki sofradan nasıl bir bir hışım ile kalkıpta senin vefat haberini Tvden videoya aldım ,işte o anı ve çektiğim o haber videoyu hiç unutmayacağım. Unutmayacağım bir gün gelipte ve bu kadar kısa bir sürede senin böyle vefat haberini kameraya çekeceğimi ve sonsuza kadar saklayacağımı.
Faruk abim ;Rabbim taksiratını affedip,Seni tuttuğu gibi Cennetine atsın İnşaallah.Amin

allah rahmet eylesin bende telefonla bir kaç kez görüşmüştüm kendisiyle aracımı modifiye ederken bilgilerinden yararlanmıştım.duyunca çok üzüldüm yakınlarına sabırlar diliyorum.

Allah rahmet eylesin televizyonda gördüğümde önce inanamadım sonra şoke oldum çok üzüldüm .Kalnlara ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum

Kendisini tanıma onuruna nail olamasam da , yaptığı iyilikleri okudukça (hiç tanımamama rağmen) haberi duyunca gözlerim doldu... Yüce Allah, sevdiği, iyi kalpli, kullarını yanına erken alırmış.. Mekanı cennet olsun.. Tüm sevenlerinin ve camianın başı sağolsun...

31412324076889185809.jpg

05887813532706055672.jpg

47274582567936509732.jpg

79287859860503515261.jpg

87704215502780433093.jpg

92275523124141042281.jpg

83664824266045818248.jpg

60848680428752073355.jpg

92282735093070322327.jpg

allah mekanını cennet eylesin..tüm camianın başı sağolsun

Kars projesinde beraberdik beraber antalyadan 8 gün sürecek bir serüveniçin yola çıkmıştık dağ keçisiyle ben onun co pilotuydum ayrıca projenin çekimlerini yapan nacizhane bir kamramandım. Hayatımda tanıdığım en neşeli en heyecanlı kişilikti 8 gün boyunca hep samimi yüzünü gördüm... onun gibi bir kişiyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum inanıyorum buraya mesaj atanlar içinde durum benim düşündüğüm gibidir. İki ay önce aradığımda çok sevinmişti düğünüme gelemdiği için kenndini suçlu hissediyordu. gönlü geniş ve büyük insan onu çok özleyeceğiz...

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsunn.. geride kalanlara sabır diliyorum ..

Faruk Abimizi kaybettik, ne kadar üzülsekte geri gelmeyecektir. Ancak her iyi insanın anısı, anıları nasıl yaşatılıyorsa, bizde Faruk Abimizi yaşatalım. Ölüm yıldönümü olmasın, Faruk Kayhan Off Road şenlikleri olsun. Faruk Kayhan Doğa şenlikleri olsun. Site yönetimi eminim dikkate alacaktır bunu.

dogan oto' Alıntı:
kendisiyle tanışmasakta iyi anılan bir insanı kaybetmek üzücü

bütün yakınlarının akrabalarının ve dostlarınan başı sağolsun

allah kabrini nurla doldursun

doğan oto

AMİN

Faruk beyle tanışma fırsatım olmadı,yaptıklarını burdan izliyorum haberi yeni duydum,allah rahmet eylesim geride kalanların başı sağ olsun...binali

Arkadaşlar ;

Faruk abimizin kaybı çok acı oldu hepimiz için bu sayfa başsağlı mesajları için devam ediyor bir yandanda Faruk abi ile anıları olan arkadaşlar onunla ilgili olan anılarını da paylaşabilirler, sonraki yıldönümlerinde bu sayfayı açtığımız zaman, onun hakkında bu anıları okuyup, geçmişe bir ufak seyahat edebiliriz anılarla beraber

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri