Fargo Hi-Ex 3230

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efsane148 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,989

Etiketler
Ynt: Fargo Hi-Ex 3230

efsane148' Alıntı:
fargo hi-ex kamyon gözünüz kamyon görsün
Türkiye'de (Hatta dünyanın bir çok ülkesinde) SCANIA diye bir marka var, bence bu markayı biraz incele ondan sonra böyle bir yorumda bulun derim.

Türk üretimi olmadığını bende biliyorum; Hi-Ex bu güne kadar Perkins, Hino, Deutz, Man dahil her türlü motoru kullanmış yukarıda yazılanlara göre, bu mu Türk üretimi.O araca Türkiye'de uygulanan üzerindeki kabin, ayrıca üretimin nerede olduğu önemli değil gözünüz kamyon görsün sözünüz üzerine fikir edinmeniz için Scanıa'yı örnek gösterdim, kaldıki daha başka markalarda sayabilirim, 4 kamyon 3 tır çalıştıran biri olarak az çok kamyondan tırdan anlarım.

Yunus'la olan polemiğini gördüm, seninle tartışmaya girmem, özellikle böyle bir forumda, merak ettiğin konuları araştır öğren

isteğimiz konuyu açarız dodge bolümünde dodge arabalarla ilgili istediğimiz konuyu açarız kamyon olsun 4x4 olsun

Lütfen biraz sakin olalım ve forumda ''bağırmak'' anlamına gelen büyük harf yazmaktan kaçınalım.
Kırıcı olabilecek mesajlar silinmiştir. Bizler bilgi paylaşımı için burada, gezilerde de yüzyüze görüşerek doğadayız. Başka sanal ortamlar ile karıştırmayalım lütfen..

kırkayak kamyon olarak doç(askam) bitti diyebiliriz yanılmıyorsam sıfırı çıkmıyor .bizde kırkayağı vardı 98 model 3 ay önce galarici bir arkadaşı aradık araca bakmadan 20 000 tl verdi telefonda aracı zar zor sattık 35 civarı .şimdi scania aldık dünya varmış arkadaş rahatlık taksi de yok desem yeri varmış

Konuyu hortlatayım 7 senedir kimse yazmamıș , internetten de çok kurcaladım bir bilgi bulamadım , bilgi kırıntılarını bir araya getirerek nihai bilgiye ulaştım askam fargo hi ex çekiciyi büyük arayışlardan sonra buldum ve aldım , çok memlunum yakıtta super Türkiye nin en az yakan tırı , hızlı gitmiyor çok çekmiyor varsın oyle olsun her gun ayni hatta calisan tirlara seferde 15 litre gunde 45 litre ayda 1170 litre fark atıyorum şoför abi yavaş diyor interdar buzdolabı var diyorum retardar büyük nimet Allah askamdan razı olsun dükkanı kapatmadan once man cla 19.280 ni hindistandan 6 sene once ülkemizde ürettiği için ,

Kabin motor elektronik vs hersey aynı hatta man da 9s ,hi ex de 16s zf 109 luk var 61f50dc32b913971d9a412892eba0397 Ee7496bba4129bc24560834ec75fcd22

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri