Facebook Grubumuz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,846

Etiketler

Ynt: Facebook Grubumuz

Çahil Arkadaşlar İçin Bu Facebook Olayını Biraz Anlatsak Nasıl Olur ???

şimdi bu facebook denen organizma, (bölünerek çoğalan bi hadise), "benim şöyle çevrem var, böyle tanıdıklarım var, sen benim kim olduğumu bilion mu" şeklinde bi ortam. www.facebook.com dan üye oluyoruz, karizmatik şöyle ufka bakan, snowboard yapan, partide çılgın atan resimlerimizi falan koyuyoruz. buddy list yapıoruz, ilkokul arkadaşlarımızı falan bulup seviniyoruz, gruplar falan var üye olup çevre yapıoruz. öyle bişey işte :eek:)

siz bir haber verin yeter çok üye toplanır oraya olmadı aşireti alır geliriz
hatta biz bile aşiret sayılırız gezenbilir aşireti
korkmayın dalın bir korhan bile 10 adama bedel bizde
vita var sedat var ben varım ohooo kaç kişiye bedeliz :smiley:
ama ortamı bilmiyorum ya onlarda bizim gibiyse ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR