Face Bey'in Gezenbilir Bandanaları :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,956

eftaLYa

Face & Ben
Yer
İstanbul - Şişli
Web
www.esraakeroglu.com
Sonbahar-Kış 2008-09 kreasyonumuz :smiley:

e6da9d903a5a41ffea5c75dad053884b.jpg

4eabaa7c0e06cca331ae7194133a5e7e.jpg

7b9001f38910fca8e4644f0c4d946bc0.jpg

6ff805a329d6dbeec7c6ad6586732ae4.jpg

c42d8ef1bb28f2eec5c79993db4504de.jpg

d0f8794001171273621bdaef8a9fa785.jpg

Etiketler

Ynt: Face Bey'in Gezenbilir Bandanaları :smiley:

intercity tropy iğneada'da takımlarımızı desteklerken takacaktı face bu bandanaları. kısmet başka zamana.. ama yinede iğneada da gönüllere yer etti bu haftasonu :smiley: restoranından köy kahvesine tanımayan oynamayan kalmadı :smiley:
hatta sipariş aldık.. "Kızım bunun yavrusu olursa getir bize " diye :D

bu gün Bursada olan köpek ırk standartları değerlendirme ve ırk kayıt organizasyonunda bulundum ve face beyin cinsinden bir kuçukuçu yanıma geldi ve göründükleri kadar korkutucu bir cins değil aslında gayet uysal sevecen ve şirindi umarım face bey de öyledir :smiley: :D 8)

normalde bugün benim o organizasyonda olmam gerekiyordu Federasyon yöneticisi ve rottweiler hakem i olarak yetiştirildiğim için :D ama iğneada için çok önce den verilmiş sözler ve yapılmış planlar vardı.
Bursa da ki rottie kimdi öğrenirim yarın :smiley:
Face daha uysaldır ama ona iddia ya girebilirim :smiley:

http://www.face.gen.tr/album/kids/index.html
http://www.face.gen.tr/

face"de pek bir uysalmış :smiley: hiçbir hayvana zıt bir şekilde yaklaşılmadığı sürece o hayvanın bir insana zarar vereceğini sanmıyorum açıkçası ::smiley:

Face zarar veriyor ama, az birşey yüz verince her tarafınızı salya sümük şapır şupur yalamaya başlıyor :D Erhan'ın dediği gibi, bunlar yalayarak öldürüyor ;D

Şaka bir yana çok yakışıklı olmuş beyimiz :smiley:

Ahh,Ahh,benimde öyle bandalalarım olsa(en azından 1 tane)bende face kaadar yakışıklı olamasamda)bende de biraz karizma falan olurdu herhalde ne dersiniz?(olmazmıydı yoksa ?)

:smiley: mail adresinizi yollarsanız size bandanalar için yaptığım görsellerden yollarım. herhangi bir baskı yapan yerde aldığınız yada diktirdiğiniz (ben düz desensiz bulamadığım için diktirdim) bandanaların köşelerine baskı yaptırabilirsiniz :smiley:

köpek şirinde bu bandanaları sizmi yaptırdınız
eğer satılıyosa bende almak isterim
ben ve kangal cinsi köpeğim ateşde bandanaları severiz
temin edebileceğim bir yer varmı

teşekkür ederim
ben eğer satılıyosa alıyım dedim
ozaman bende bikaç yere sorup fiyat alıyım
ilginize teşekkür ederim

Maşallah... güzel bir arkadaş olmalı, yakışıklıda kangal ve doberman gibi etkileyici bir ırk.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.