Eymir'de Karda Küçük Bir Yürüyüş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,582
Ynt: Eymir'de Karda Küçük Bir Yürüyüş

IMG 2065

IMG 2066

IMG 2068

IMG 2069

IMG 2070

Etiketler

Fatih çok güzel kareler olmuş yeniden vizörüne sağlık diyorum :smiley:

Fatih, ortada ki arkadaş kim oluyor acaba ;D ;D ;D

BRONCO' Alıntı:
çok güzel kareler elinize sağlık
ortadaki arkadaş yeni galiba daha önce görmemiştim ;D ;D ;D ;D

;D ;D çok beyaz asil duruyo bu mavsimde çok görülüyo galiba geçen hafta kartepede' de vardı biz henüz itanbulda göremedik kendilerini ;D ;D ;D

Fatih, Kartepe'de olan bizim buradakinden çok daha fazla, biz Ankara'da azıcık kar görsek hemen coşuyoruz, umarım İstanbul'a da en kısa zamanda bol bol yağar :smiley:

Fotoğraflarda ne kadar keyif aldığınız belli oluyor. Çok güzel ve keyifli bir etkinlik olmuş ayaklarınıza sağlık.
Paylaşımınız için teşekkürler.

Elinize sağlık valla,şuan fotoğraflarınızı Buzuki Orhan Osmanın ' Sagapo' şarkısıyla seyrediyorum inanılmaz keyif aldım.Sanki ordaymışım gibi oldum.Teşekkürler.

Çok teşekkürler Esra ve Tuğsan, bizde çok keyif aldık gerçekten :smiley:

Arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş. Bizimle de paylaştığınız için teşekkürler.

Ben de 1 Ocakta oradaydım. Yollarda falan biraz daha fazla kar vardı. Göl tamamen buz tutmuştu. Buzun üzerinde üç-dört adım ilerledik, ama çatırdamalar nedeniyle daha fazla ilerlemeye çekindik. Ben de gölün üzerinde bir-iki taş kaydırdım. Gerçekten enteresan bir sesle kayıyor. Buz uğultulu bir sesi her tarafa iletiyor...

Gece karanlığa kaldık. TRT'nin oradan çıkalım dedik, orada da kaza olmuş, yol kapalıydı. Zar zor ta tepeye kadar çıktıktan sonra dimdik ve buzlu yokuştan yazlık lastiklerle tırıs tırıs hafif maceralı bir iniş oldu. Özellikle iki tarafı uçurum olan dar yerlerde! Zaten hiçbir gezimin sonunda batmadan veya bir macera yaşamadan dönmedim daha! :p

Gölün daha kalın buz tabakası ile donmuş olacağını düşünmüştüm ama son gün havanın ısısının yükselmesi sonucunda başlayan yağmur göldeki buzların çözülmesine neden olmuş, zaten henüz üzerinde yürünecek kadar da kalın buz tutmamış :(

Çok tehlikeli bir çıkış yapmışsın çok dik olan o yokuşu kullanıyorum bende her zaman ama buzlu olduğu zaman tehlikeli oluyor, hele koruma bariyerlerinin eksik olduğu noktalarda, dikkatli olmakta fayda var...

İnmek zorunda kalacağımı bilseydim hayatta çıkmazdım zaten. Çıkmak daha kolay, buzda yazlık lastiklerle ordan inmek için ya deli olmak lazım, ya mecbur kalmak!... Gerçekten çok tehlikeliydi! Hele bir ara 6-7m kayarak inince hızımı 0,00001km/saate düşürdüm korkudan! :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri