Eymir'de Karda Küçük Bir Yürüyüş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,569
Ynt: Eymir'de Karda Küçük Bir Yürüyüş

Eymir072

Eymir073

Eymir074

Eymir075

Eymir076

Etiketler

Eymir103

Kuru dalların üzerinde sığırcık kuşları toplantısı vardı

Eymir105

Eymir109

Eymir110

Hava kararmadan çıkışa yetişebilmek için koşturuyorduk ve koşarken çektiğim bazı kareler flu çıkmış :(

Son olarak yol karelerini yükledim ve bu kısa Eymir yürüyüşümüz sona erdi, işte böyle arkadaşlar, nasıl güzel bir yer değilmi Eymir Gölü :smiley:

Ördekler çok ciciymiş yaa.Buarada göl üzerinde yürümemeniz isabet olmuş.Ekipten bikaç kişi eksilsin istemeyiz dimi ;DAma itiraf ediyim benim en çok özendiğim şey şömine oldu ;)

nasıl girdiniz zerrin hanım ??
adamlar beni alırken kıllık yapmıştı 1 kere, zaten 2 kere gittim . ikincisinde de basıp geçmiştim :smiley:
allahın gölüne ormanına sokmuyorlar insanı. odtü kartı gerekiyormuş sanki odtü kartı olanlar bedava yiyip içiyor, ne fark edecekse kartın olup olmaması.. eymir e kılım oldum olası.

Yöneticilerine kıl olmakta haklısın Onur ama gölün bunda ne suçu var :smiley:

Yürüyerk girebiliyorsun, sorun olmuyor, o kıllıkları sadece araçlar için yapıyorlar hehehe...

Yalnız bu arada Odtü'den kart çıkarttırabiliyorsun, belli bir ücreti var ayrıca referans olacak bir Odtü'lü gerekiyor :smiley:

yahu kim uğraşacak onlarla .. ben yine basar geçerim :smiley:
adam olayı anlayana kadar uzaklaşmış oluyosun zaten :smiley:

selam herkese bende netimde küçük bir aksilikten sonra bu küçük yürüyüşümüz için yorumlar yapmaya geldim yahu saat 12 de gözlerimi açtım bi bakayımki zerrin haydiii hoop eymire gidiyoz demiş bende tabi hemen atladım etkinliğeee :smiley:) gittik yürüdük geldik ve gerçekten çok güzeldi valla boş oldugum her hafta sonu gelmeyi planlar oldum şimdiden resimelride gördünüz ya ördekler göll sığırcık kuşları sürüler halinde tam bir doğa ziyafeti oldu benim için zerrinciğim valla dert görmesin ellerin ayakların hiç bir yerin :smiley: fatih umarım seni uyandırabilmişizdir çünkü yolda arabayla giderken hala uyuyorrdun :smiley: başka bi sefere bu sefer hep beraber yapalım arkadaşlar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.