Evros Trophy, Orestiada - Yunanistan (Mayıs 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alps Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,814

Alps

Kamp I
9-12 Mayıs 2009 tarihleri arasında Yunanistan'ın Orestiada şehrinde yapılan Evros Trophy'e Türkiye'den 5 yarış aracı ve destek ekibi ile birlikte 16 kişi katıldı.

Anlatımsız ve yorumsuz sadece fotoğraflar;
DSCN0417

DSCN0419

DSCN0421

DSCN0422

DSCN0428

DSCN0429

DSCN0435

DSCN0437

Etiketler

Ynt: Evros Trophy, Orestiada - Yunanistan (Mayıs 2009)

bu baslıgı gordumde aklıma geldi intercity trophy ye noldu haberi olan var mı ? =)

Bu yarışa katılan arkadaşlar;

1. TAKIM :

Yalçın Türkeli - Bayram Eyri

Murat Yolbulan - ...

2. TAKIM :

Hüseyin Afşar - Mehmet Becce

Arda Gürayman - Serdar Uludağ

Netice önemli değil, amaç bu oyunun içinde yer almak ve bu heyecanı yaşamak. Kendilerini kutlarım...

MK51' Alıntı:
Bu yarışa katılan arkadaşlar;

1. TAKIM :

Yalçın Türkeli - Bayram Eyri

Murat Yolbulan - ...

2. TAKIM :

Hüseyin Afşar - Mehmet Becce

Arda Gürayman - Serdar Uludağ

Netice önemli değil, amaç bu oyunun içinde yer almak ve bu heyecanı yaşamak. Kendilerini kutlarım...

katılan tüm dostlara tebrikler...

bir gün bizede nasib olur inşallah ...

Tüm katılımcıları kutlarım bayağa zevkli geçtiğine inanıyorum.

iğne ada yalan ettiler abi malesef iptal olarak kaldı akıllarda.

jeeper' Alıntı:
bu baslıgı gordumde aklıma geldi intercity trophy ye noldu haberi olan var mı ? =)

Sonuç ne olursa olsun, katılan Türk ekiplerini yürekten kutluyorum.

alihay' Alıntı:
güzel görüntüler devam nerde?

diger resimler bu linklerde yüklemek zor oldugu için ))))

http://picasaweb.google.com.tr/land130/07102009Yunanistann2?authkey=Gv1sRgCO6y3vrJ5IeABQ#

http://picasaweb.google.com.tr/land130/0710052009Yunanistann?authkey=Gv1sRgCODbtqf01JaNQA#

http://picasaweb.google.com.tr/land130/07102009Yunanistan?authkey=Gv1sRgCNyQ79H8scPtTA#

http://picasaweb.google.com.tr/land130/0710052009Yunanistann1?authkey=Gv1sRgCLHMk6LWzqq5BQ#

benim aracım tır a yüklenmeye 6 saat kala motor su koy verdi yarışmacı olarak katılamadım fakat seyirci olarak oradaydım inanın özellikle o bölge kendi evimiz gibi önümüzdeki sene seyirci olarak arkadaşlar gelebilirler 1 gece otelde kaldık orestiada 2 gece çadırda doğası bozulmamış tertemiz müthiş bir yer akşam eğlenceside güzel ateş başı muhabbetide oradaki türk köylülerimiz bizi yanlız bırakmadılar etap ta çok zor bir yerde kalan aracımızı 4x4 traktörle çektiler Arda arkadaşımızın ısrarlarına rağmen para bile almadılar köyde tornacıda işimizi yaptırdık zorla para verdik akşam uzo ve bira bile getiren oldu.becce bir arkadaşımızın aksı kırılınca parça istedi parça bulunup geldi para alınmadı başka parça ihtiyaçlarımızı çok uyguna halletiler tabii bunların sebebi daha önce giden ekiplerin oradaki insanlara göstermiş olduğu saygı ve sevgi çok keyif aldım çok yazmakla bitmez...
(hüseyin ağbime teşekkürler liseden dostum özhan aysev ide konuk etti ve fotorafları ilede ölümsüzleştirdi)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR