Essex Hertfordshire Sınırlarında Off-Road Gezisi (Nisan 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hus55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,899

hus55

Zirve
Yer
kuzey kibris lapta, girne
umarim begenirsiniz. extreme off road degil ama cok keyifli gecti.

benim arac bordo G300 L idi.

selamlar.

http://www.gwoa.co.uk/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6233&postdays=0&postorder=asc&start=90

Etiketler
Ynt: Essex Hertfordshire Sınırlarında Off-Road Gezisi (Nisan 2008)

hus55' Alıntı:
umarim begenirsiniz. extreme off road degil ama cok keyifli gecti.

benim arac bordo G300 L idi.

selamlar.

http://www.gwoa.co.uk/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6233&postdays=0&postorder=asc&start=90

Verdiğiniz link sadece üyeler için bizim görmemiz mümkün olmuyor , mümkünse fotoları buraya koyun.

Selamlar

kusura bakma. yuklemeye deneyim.

link kolay olur diye dusundum ama.....

dun ve bu gun denedim bes ,bes, yollamaya ama error yazip bosa gitti :-[

Güzel gezi olmuş,

o kadar LR nin olduğu İngiltere de mercedes kullanıyorsunuz!

selamlar.

merhaba!

ben ingilizlerle mesaj yazmaya alismisken simdi turklerle yazismak harika!!!!!

cok super olay ya....!

mesut kardes, uk lr hasatasi bir ulke. ama ben G serisi hastasiyim, tam 25 yildir!! ve benim gibi cilgin buldum GWOA'da.

link acildimi?

hus55 kardeşim ben görebildim resimleri.....

selamlar.

hus55' Alıntı:
iyi mesut, belki diger arkadaslar'da gorebilir.

dicovery-v8 yavuz goremedi diyor.....

Mesajınızdan sonra farkettim 8. sayfadan itibaren görünüyor, , paylaşım için teşekkürler.

Bu arada Mesut benim aklımdan geçeni sormuş, ingiltere LR in beşiği, LRE magazin den takip ediyorum pul parasına muhteşem landrover lar ve sınırsız modifiye imkanları varken Mercedes seçimi ilginç geldi banada.

Selamlar

selam yavuz, alt yazin super, ama ben o sinifa hic girmeycem gardas!
biz ailece mercedes hastasiyiz. benim peder ilk mercedesini 77 yilinda almisti. 350 se, yani s class. 79'da 123 kasa 250 almisti.
83 yilinda bizim evin arka tarfinda pederin arabayi yikarken gordum onu ilk kez! mavi mavi 33x 12.50x15 kelly safari rvr dev gibi!!
vuruldum, yas daha 12'iyken asik olmusum. 'baba, biz kibris'a donunce boyle araba lazim bize dedim...' o da 'evet oglum,dogru soyledin# dedi.
o gun, bu gundur baska 4x4 tanimam. 2 tane G serisi sahibiyim allaha bin sukur, ve elimden 5-6 tane geldi gecti, hepsi guzel, hepsi 460 model ancak.
kibrisda 2001'de 4'uncu G serisini aldim ve halen sahibim ve hic satmaya heves yok. son olarak da ilk kez 92 den beri hayal ettigim 463 modeli aldim.
ayni nadir abimin ki gibi ama 96 model. o tam bir limozin gibi masallah.
haa, baska 4x4 kullandim'mi ? evet;
landrover discovery, 96 yiilnda sifir aldim, 120 mil yol kat ettim makine vurdu!!!!!!!!!!!!! sattim
landrover 90,85 model 3 yatakli dizel makineli. guzel oldu otomatik tdi makinesi takinca ancak G kadar saglam degildi. o da gitti......
nissan patrol kisa sasi, 4.2 dizel duz motor . biraz fazla genis ve hantal.
pajero 2.5 td.kucuk mercedes kadar agir oturmazdi yolda.
dondum dolasdim yine G serisi aldim.
lutfen yanlis anlamayin , tum 4x4'lere sygim var ama benim icin sadece mercedes G serisi hitap eder.
hele hele ingiltere gibi bir ulke'de kendi arabasini surmemek cook keyifli ;D :D ;)
nere baksan landrover urunu gorun. ama ben yollarada tek'im, bu benim icin cok keyif verici.
hele, hele baska G serisi gorunce yollarda alemiu gorecen ;D eller, borular, isiklar hep oynar ;D
benim'de hikayem bu. turkcem iyi degil, ve sizi uyuttuysam bagislayin.
[bir'de off road kousuna baslarsam...... o on ve arka diff locklar var ya....]

Gavvole ;D

Kıbrıslısın be gardaş?

Benimde Kıbrısla eskiye dayanan bağlarım var.

Hem G serisi kullanıp hem off-road a bulaşmadıysan çok şey kaçırmışsın, bence vakit kaybetme, vur kendini doğaya, hayat 3 günden ibaret dün, bugün ve yarın tadını çkartmak gerekir ki gözümüz açık gitmesin.

Selamlar

yes be annem....! ;D

sen bizim dilden iyi anlan.

esasinda off road yaparim ancak kibris'da, ingilterede cok yogun js hayatim var. evli ve cocuk sahibi olubca zaman daha da kisitli.

ama kibrisa temelli donuyrum , ve o zaman off road alemi baslaycak! ;)

insallah yolunuz duser kibrisa madem ki baglarin var orda.
selamlar

Fotoğraflar çok güzel. Uzunca bir süre su geçişi keyifli olmuştur.
G serisi sahipleri araçlarının boya- kaportasına özen gösteriyor ne güzel. Zamanla off-road yaptıkça aracın kaportasında ki çizik ve göçükler rahatsız etmemeye başlıyor. :smiley:

Hüseyin bey, hakkaten çok özel araçlarınız var...
Güle, güle kullanın... ;)
Kıbrıs'a dönmeniz çok güzel..

Selamlar...

selamlar ve cok tesekkurlerler.
aslinda 12 sene kaldim kibrisda . 1999'da ingiltereye dondum esimle ve burda cok yogun is temposu beni off road'dan uzak tuttu.

ama insallah bu degisecek kibrisa donunce.

bu site, mukemmel!! gercekten, cok guzel. kafa dengi cok arkadas var burda.

kibrisda bizde club kurduk. abim, mehmet kurtbas baskandir. inshallah guzel baglar olusur aramizda.tabii bulent gardiyanoglu yardimiyla [ip off road tv ]

hus55 arkadaşım, keyifli bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler...

Format gereği, konu başlığına ekleyebilmemiz için gezi tarihini de söyleyebilir misin?

fotoraflar on numara hastasıyım G serinin nadir abide aldı süper... 8) abicim sen kıbrısa değilde türkiyeye gelsene aldıralım sana düzgün bi lastik rahatlasın G kendine gelsin o lastikler ne öyle ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR