Erzurum'dan Yusufeli'ne Çoruh Nehri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sukuşu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,047
Ynt: Erzurum'dan Yusufeli'ne Çoruh Nehri

IMG 0109

IMG 0106

Aya13027

Aya13050

Aya13069

Aya13067

Aya13085

Etiketler

Aya13089

Erzurum'a gidipte tortum Şelalesini görmeden gelinir mi

Aya13087

Aya13094

Aya13098

Barhal çayı

Aya13105

P6040011

IMG 0213

Güleser teyzenin evi

IMG 0212

IMG 0215

IMG 0214

Bu teyzem var ya 83 taşında ve sabah 5.35 elinde bakracı evinin önündeki dutları araçlar geçip ezmeden toplayıp
ineğine vermek için topluyor

Sen çok yaşa güleser teyze .Senin gibiler hiç yok olmasın bu dünyadan

IMG 0230

Saat 6.20 ilk defa çeltik tarlası gördüm . öküzlerle çamurlandırıyorlar

Erzurum sokakları

Aya13072

Aya13084

Aya13099

Aya13102

Aya13108

Bu kümbet hakkında yıkım kararı çıkmış

Aya13109

Aya13110

Burası Erzurum Evleri 265 yıllık

Aya13112

Pestil çullaması ilginç bir tadı var

Aynı zamanda bizim rafting etkinliğimiz kültür bakanlığı tarafından Çoruh Nehri'ni yurt dışında tanıtım amaçlı filme alındı.

Fotograf makinasını onlara verdim. Parkur dışından çekilen fotografları onlar çektiler

Bu benim Alternatif Tur'la yaptığım 3. etkinliğim.Daha önce cehennem kanyonuna girmiştik birlikte.Ve Dalaman'da rafting. Çoruh Nehri rafting turunda daha iyi tanıma fırsatım oldu Alternatif'i .Bu kadarını beklemiyordum doğrusu.
5 yıldızlı otllerin mutfağını aratmayan kahvaltı sofraları , akşam yemekleri aralardaki insanı mutlu eden küçük süprizler.Zaten bu küçük mutluluklar değilmidir insanı hayata bağlayan , keyif veren .Ve nehre girdiğinde insana güven veren rehberler , güvenlik kayakları .İşte profesyonellik bu dedirtiyor insana.Daima bu kalitede kalmanız dileği ile
Teşekkürler Alternatif Tur
Teşekkürler Vedat Hoca

kesinlikle öyle ... biz en iyi zamanında gittik Bazı rapidlerden yüreğimiz ağzımızda geçtik.
Hele king kong rapidi inanılmazdı .
Bir dahaki sefere hep beraber gitmek dileğiyle ......

Ayçacım çok güzel, adrenalinli, maceralı ve de tehlikeli bir aktivite yaşamışsın.. Kazasız belasız hasarsız bitirdiğine, keyifli zaman geçirdiğine sevindim. Darısı başımıza:smiley:) Vedat hocayla bizde patlangoçta tanışmıştık. Bize sunum yapmıştı. Bir gün bizde bu raftı yapmayı kafamızın bi köşesine koyduk.

Teşekkür ederim Behiye.
Çoruh nehri Rafting sevenlerin kesinlikle girmesi gereken parkur .
O adrenalini damarlarında hissetmemek mümkün değil.
Aynı korkuyu heyecanı ürpertiyi birde dağlı mağarasında yaşamıştım . Bu ikinci oldu
Bakarsın hep beraber gideriz :smiley:
Hoşçakal

Ynt: Erzurum'dan Yusufeli'ne Çoruh Nehri ve Rafting

Aya13062

Bu bizim bot.Vedat hoca dümende Dört cengaver asılmışız küreklere ;D ;D

100 0796

100 0801

fotoğrafların büyük bölümü görünmüyor, hevesim kursağımda kaldı... ???

Nadir bey ben ilk sayfadaki tren seyahati görüntülerini açamadım. Üstelik gündüz iş yerimdeki bilgisayarımı kullanırken şimdi evimdeki bilgisayarımın başındayım???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.