En Sevdiğiniz Film Hangisidir ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adrenalim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,478
Ynt: En Sevdiğiniz Film Hangisidir ?

en son izlediğim filmlerden en çok etkilendiğim gerek konusu gerek doğa görüntüleri olsun "sonbahar"dı

Etiketler

guguk kuşu ...milos forman...hani adam demiş ya siz dışarda kaç kişisiniz...

http://www.imdb.com/title/tt0073486/

MV5BMTgxOTI0MTkxNF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjE5NDUxMQ V1 CR00302302 SS80

fransız öpücüğü

into wild
lord of rings
My Sassy Girl (korelilerin olanı amerikalılar batırmıs filmi) :D :D
PARDON u siddetle tavsiye ederim

Gerçekten çok değerli filmler sayılmış "Elveda Lenin" benim çok sevdiğim filmlerden biridir. Sinema anlayışımı yansıtan en iyi filmdir.

1900-goodbyelenin.jpg

Kelebek ve tabii Esaretin Bedeli. Hapishane filmlerinin başyapıtları.

32141

230px Papillonm

34sel' Alıntı:
Kelebek ve tabii Esaretin Bedeli. Hapishane filmlerinin başyapıtları.
kelebek'i izlemedim ama Esaretin Bedeli gerçekten çok etkileyiciydi..
Bir film de ben tavsiye edeyim "Lorena" mahkum yaşantısına farklı bir açıdan yaklaşan yine etkileyici bir film..

1.masumiyet
2.hayat güzeldir,
3.esaretin bedeli
4.sibirya berberi
5.......6........vs vs.
böyle gider tek filme indirgemek çok zor konulara göre ayarlanabilir belki...

Ynt: En SevdiÄŸiniz Film Hangisidir ?

La Vita é Bella(Hayat Guzeldir)-Roberto Benigni,Jeux d'efants(Cesaretin varmi aska)-Guillame Canet,I am Legend(Ben Efsaneyim)-Will Smith,Good Morning Vietnam(Gunaydin Vietnam)-Robin Williams,Cast Away(Yeni Hayat)-Tom Hanks

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR