En İyi Araba Filmleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KanyaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 142,384

En iyi araba filmleri?

• Kullanılan toplam oy
    46

Etiketler
Ynt: En İyi Araba Filmleri

marmaris cj7' Alıntı:
1980 li yıllarda Burt Reynolds ın Bandit diye birkaç serilik filmi vardı

[attachment=1]

tek kelimeyle mükemmeldi.Zaten ne olduysa onları seyrettikten sonra oldu bana.
bullit in neşur sahnesi süperdir.
60 saniyenin malum sahnesini 500 kere seyretmişimdir heralde. ;D ;D ;D

Yol flimi deyip mad max i anmadan olmaz bence

[attachment=1]

Aa 1973 ford falcon mad max

Ama hepsi bir yana

Christine benim için çok ayrıdır.Flimden o kadar etkilendimki arayıp bulup borç harç furynin 73 modelini aldım.

[attachment=1]

Kaportası ve deri döşemeleri harikaydı.Demirelin eski makam aracıymış.Hani benzin vardıda bizmi içtik dediğinde benim arabayı kullanıyormuş. ;D

Motoru şanzımanı sorunluydu silecekleri bile yoktu.Anahtarını kaç kere kapının üzerinde unuttum kimse alıp götürmedi.

Ama en büyük dumuru kız arkadaşım arabada eksozdan zehirlendiğinde yaşadım.Eksozcuya gittim herhangi bir kaçak olmadığını söyledi borularda hem aynı arabada olmama rağmen ben nasıl zehirlenmedim hala anlamıyorum.

Bu olay ikinciye tekrar edince (gene bana bir şey olmadı) hatun beni terk etti haliyle.

Flimdeki benzerlikler burada kaldı araba kendini tamir edemedi.2001 ekonomik krizi çıkınca arabayı kızağa aldım.Sonrada komşumuzun kuzeni çok istedi zararına ona sattım.Sonradan duydunki ailesi ile kız isteye giderlerken Fury bozulmuş bir daha çalışmamış
[attachment=2][attachment=3]

Christine1

Christine2

Christine3

1958playmouthfury

Ronin tabii ki, Jean Reno ve Robert De Niro' nun katkılarıyla. İzlediğim en müthiş filmdi.
Yakın zamanda da Death Proof, Quentin Tarantino imzalı.

Ronini hala seviyorum ama :smiley:
Dün akşam hızlı ve öfkelinin yenisini izledim. Müthişti :smiley:
Bu filmdede ters yönde gitme sahnesi var. oldukça güzel olmuş.
Ayrıca sanırım yavaş yavaş offroad olayınada giriyorlar seride.
Büyük ihtimalle The Fast and the Furious 8 veya 9'da tam bir offroad şöleni olur :smiley:

Transporter 1 ve 2 süper bence çocukken çizgi filmi vardı hayal gücümün sınırlarını zorlardı şimdi beyaz perdede görmek çok güzel oldu.
birde şirin,ve çok zeki tosba herby vardı hatırlarmısınız HERBY
KellydrivingHerby

james bond lar girmiyomu bu klasmana.sean conery li yıllar roger moore lu klasikler.bide luis de funes in döşevalı jandarma filmleri.ortadan ayrılan cv ller herby kadar güzel seriydi.

Bir de Chuck Norris in broncosu var toprağa gömülen Texas Rangerin böğürerek dip gaz çıkan aracı tepe lambaları gökyüzünü aydınlatır. Kemerinin tokası gibi filmin başından sonuna yanındadır araç.
Konu dışında ama içimde kalmasın 4x4 leri bize sevdiren araçlar bide simon ve simon daki dev tekerlekli kamyonet,şahin tepesindeki Wrangler.
A takımında her seferinde sağa sola patlayıp uçan cjler ,bide siyah beyaz llci dünya savaşı filmleri vardı bitmez tükenmez her pazar mecburi hzmet seyrettiğimiz onlardaki reo lar dodge ler hurican ler,nazilerin sepetli motorları ne çok lüzumsuz şey varmış zihnimde:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR