Elazığ Çadır/Pansiyon Kampları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan metalcafe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,101

metalcafe

Yeni Üye
Burda ilk mesajım bu. İnternetten aramadığım sayfa kalmadı ama hiçbir bilgi yok. Oysa Gezin ve Sivrice'de bir sürü çadır kampı olduğunu biliyorum. Pansiyonlarda. Ancak bir kaç otelin numarası bilgisi var. Gittim sıfır çadırda aldım hazar gölünde kalıcaz diye. Gezin belediyesine mail attım cevap gelmedi. Bu çadır kamplarına nasıl ulaşabilirim? Rezervasyon yapmak için. Ayrıca bu çadır kampları güvenilir midir? Örneğin yüzmeye gittik çadıra girmeye kimse çalışır mı bunun için tedbirler var mı? Lütfen gidip gören bilgisi olan elinde telefon numarası olan kamplarla ilgili yada bilgilendirebilecek olanlar yardımcı olsun. Hiç bilgi yok çünkü. Bir sürü kamp var ama hiç biri internete numarasını koymamış. Bu kadar insan nerden rezervasyon yapıyor. Sonuçta oraya gidip yer bulamamakta var.

Etiketler
Ynt: Elazığ Çadır/Pansiyon Kampları

Arkadaş etrafında bir sürü çadır pansiyon kampı var ve bir tanesi yıllardır zahmet etmemiş internetin bir köşesine numara bırakmayı. Van gölüne bakıyorum oranında pansiyonlarını bulamıyorum. Anlamadım ki ucuza tatil yerlerinin hiç biri adres yada telefonlarının bilinmesini istemiyor sanki.

Ynt: Elazığ Çadır/Pansiyon Kampları

hocam geç oldu cevap ama hazar gölü çevresinde yaz aylarında diyarbakır olmak üzere çevre illerden gelen misafirler kendi imkanlarıyla çadırlarını ihtiyaçlarını giderebilmekte..elazığın makus talihi hazar gölü civarına yeterli ilgi ve yatırımı yapmamakta ..gezin belediyeside bu konuda en ufak bir çaba sarfetmemekte ..şu anda bazı bireysel girişimciler kendi çabalarıyla pansiyon türü yerler yapmakta ..

güvenlik derken terör gibi sıkıntılar ilimizde olmamaıştır ama kişisel çadır güvenliğini kendi imkanlarınızla sağlamalısınız..saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR