Eksoz Önerisi Olan Ve Orjinal Kumanda Ihtiyacı Olan ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Emir_TR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,741

Emir_TR

Ana Kamp
Yer
Adana
Merhabalar,daha önce birkaç amerikan araç kullandıktan sonra son olarak 5.2 Grand Cherokee mi de sattım ve SOHC motorlu bir explorer aldım.

Biraz hırıltılı bir ses duymak için eksoz önerisi olan var mıdır ?

Bir de bir tandığım vasıtasıyla kendime kullanılmış orjinal kumanda getirtmeyi düşünüyorum,ihtiyacı olan varsa belki fazla isteyebilirim ?

Selamlar

Etiketler
kendi ford explorerime 2 tane Flowmaster super 44 taktirmayi düsünüyorum,kumanda konusuna gelince benim 2 orijinal kumandada sIKINtili ,sifir yada temiz 2.el nerden temin edebiliyorsun? öyle imkanin varsa dügmeleri problemsiz isterim 2 tane isterim :smiley: sadece kumanda kilifi da olabilir( elektroniksiz)

kumanda elektroniksiz olarak satılıyor sanırım istanbulda.ben elektronikli olarak isteyecem ay sonuna doğru tanıdıgım gelecek amerikadan.
fazla getirebilirse söylerim.

Emir selam,
flowmaster super44 'ü bana satmasaydın onu kullanırdın :smiley: Youtube da izlediğim videolarda Explorer lar genelde flowmaster kullanmış. Ben de ZJ 'yi sattım, Explorer bakıyorum. Memnun musun? Yükseltme işine hiç girdin mi, bodykit ler var bu araçlar için600-700$ civarında.

Emir selam,
flowmaster super44 'ü bana satmasaydın onu kullanırdın :smiley: Youtube da izlediğim videolarda Explorer lar genelde flowmaster kullanmış. Ben de ZJ 'yi sattım, Explorer bakıyorum. Memnun musun? Yükseltme işine hiç girdin mi, bodykit ler var bu araçlar için600-700$ civarında.

farklı bir uygulama yaptık şuanda ses gayet iyi oldu.
aracı isteyen 1-2 kişi var belki verebiliriz,adanaya yolun düşüyorsa görebilirsin son halini.

mutlaka karşı çıkan olacaktır ama explorer ı kesinlikle öneriyorum.
zj ye göre çok daha kıvrak ,yol tutuş ve viraj kabiliyeti şaşırtıcı derecede iyi. (bf at lastiklerin payı var mıdır bilmiyorum)

zj ye göre çok daha kıvrak ,yol tutuş ve viraj kabiliyeti şaşırtıcı derecede iyi. (bf at lastiklerin payı var mıdır bilmiyorum)

Selam dostum,
Geçen ay zj satın aldım yine. O taraflara yolum düşüyor müsait bir vakit uğrarım inşallah.

Bende önceki lastikler Bridgestone iken AT lastik aldım ve taktırdım. Kesinlikle viraj ve yol tutuşu, yumusakligi süper oldu. Ama araç da gerçekten bunun hakkını veriyor. 5 yıldır kullanıyorum, başka araca binmem uzun süre

Bende önceki lastikler Bridgestone iken AT lastik aldım ve taktırdım. Kesinlikle viraj ve yol tutuşu, yumusakligi süper oldu. Ama araç da gerçekten bunun hakkını veriyor. 5 yıldır kullanıyorum, başka araca binmem uzun süre

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri