Ekim-Kasım Antalya Gezisi 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,118

Etiketler
Ynt: Ekim-Kasım Antalya Gezisi 2012

drares' Alıntı:
Bülent bey zorunlu kampınızdan bile bu kadar zevk almanız çok güzel, insana "karavancılık işte budur" dedirtiyor :smiley:
Bale şansınızı yitirmemiş olmanıza çok sevindim. Ne de olsa bu fırsatlar her zaman ele geçmiyor. Antalya her zamanki gibi şahane görünüyor. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler :smiley:

Haşmet bey, cepten ekstra para çıkacaksa üzülmek neye yarar ;D Hep deniz kenarında kalacak değiliz ya arada bir tamirci önünde geceleme yapıyoruz ve sabah tamircinin kapısını açmasını bekliyoruz ;D Bu gidişimizde Antalya'da tam bir ay kaldık. Kasım ortasına kadar denize girdik :smiley:

Antalya günlerinden resimler:smiley:)

669

665

671

674

677

halilo11' Alıntı:
bazen teknik arıza veriyor bu karavanlar tam güzel gezi anında bendede var aynı sorun gecmiş olsun

Halil bey, bizim Çöl Kartalı en zorlu yollarda bizi her yere götürdü. O nedenle bazı arızaları biz de hoşgörüyle karşılıyoruz ve ona kızmıyoruz ;D

Antalya günlerinden resimler :smiley:

679

683

681

690

Ekli dosyalar

• 678.JPG
    678.JPG
    137.8 KB · Görüntüleme: 267

halilo11' Alıntı:
evet haklısınız karavanlarımız dayanıklı okadar yük ve yola rağmen :smiley:

Halil bey, sahibinden com. sitesindeki karavanları (!) gördükçe bizim İndigo'ya teşekkür ediyoruz. En yüksek dağlarda, en bozuk yollarda ve dediğiniz gibi sırtındaki yüklerle hiç sızlanmadan bizi taşıyor. Azıcık bakıma onun da hakkı var ;D

Antalya günlerinden resimler :smiley:

693

694

687

Ekli dosyalar

• 692.JPG
    692.JPG
    203.1 KB · Görüntüleme: 262

Lara Kundu Oteller bölgesinde karavanımızda geceledik. Özellikle gece Kundu bölgesindeki 5 yıldızlı oteller ışıl ışıldı. Geniş ve rahat kumsalda Lara'ya kadar 8 km.lik bir yol, deniz kenarı yürüyüş için çok uygun. Kundu'da kumdan heykeller sergisini de gezdik. :smiley:

Kundu günleri resimleri :smiley:

696

697

698

702

Ekli dosyalar

• 695.JPG
    695.JPG
    149.6 KB · Görüntüleme: 271

Kundu oteller bölgesinde geceledikten sonra son günlerine yaklaşan kumdan heykeller sergisine girdik :smiley:

Kundu Antalya

707

706

728

732

Kum heykellerinin resimlerine devam :smiley: Bu kum heykelleri Hollywood filmlerindeki kahramanlardan oluşuyor :smiley:

752

746

755

753

761

Aynı yolda biz ailecek kalsak, gitar mı çalarız, ne çalarız düşünemiyorum bile ;D ;D ;D

aslanahmet' Alıntı:
Aynı yolda biz ailecek kalsak, gitar mı çalarız, ne çalarız düşünemiyorum bile ;D ;D ;D

Sn. aslanahmet, gezginler her şartta zevk yapmasını bilmeli diye düşünüyoruz. Pazar günü her yer kapalı.Burdur'dan 20 km. ötede karayolunun ortasında arka dingili kopmuş bir araçla ortada kalındığında yapılması gereken en iyi şeyin müzik eşliğinde bir tamir operasyonu gerçekleştirmek olduğuna inanıyoruz. Ve bu operasyondan sonra tam operaya biletimizi almış, giderken aynı yerden kırılan dingil nedeniyle Lara'da bir kavşakta kaldığınızda yine aracı orada bırakıp operaya, yani müziğe koşmak, bize en iyi çözüm gibi geldi. ;D ;D ;D Siz şimdi düşünün bir kez daha. Müzik mi, aracın başında çaresizlik mi daha iyi :smiley:

Kundu kum heykelleri resimlerine devam :smiley:

740

733

747

Ekli dosyalar

• 760.JPG
    760.JPG
    108.8 KB · Görüntüleme: 281

Beş yıldızlı otellerin dünyasında milyarlarca yıldıza sahip gökyüzünün altındaki Çöl Kartalı'nın konforu gerçekten süperdi. Otelleri gezdik ve gerçekten lükslerine diyecek bir şey yoktu ama Çöl Kartalı'nın özgürlüğüne hiçbiri sahip olmadığını bildiklerinden başlarını öne eğmişlerdi ;D

İşte Las Vegas'ı andıran bölgede Çöl Kartalı'nın keyif resimleri :smiley:

778

780

781

783

Ekli dosyalar

• 777.JPG
    777.JPG
    87.2 KB · Görüntüleme: 254

Sizi tebrik ediyorum, en doğrusunu yapmışsınız. Başımızı gelen daha küçük sorunlarda ki yaşanmış tecrübelere istinaden, kendimizi orada hayal edip yaşayacaklarımızı düşünüp gülümsedim sadece :D ;)

aslanahmet' Alıntı:
Sizi tebrik ediyorum, en doğrusunu yapmışsınız. Başımızı gelen daha küçük sorunlarda ki yaşanmış tecrübelere istinaden, kendimizi orada hayal edip yaşayacaklarımızı düşünüp gülümsedim sadece :D ;)

Teşekkür ederiz Hakan bey. Bizim yönetmen senaryoları hep pozitife çevirmeyi iyi biliyor ;D Şimdi Antalya Hayvanat Bahçesine gidelim. Hayvan dostlarımız neler yapıyor, bir görelim :smiley:

Hayvanat bahçesinden resimler :smiley:

Antalya

714

719

725

722

Bülent bey yazınızı şimdi farkettim.Gezide herzaman neti bulamayınca biraz dünya ile iletişim geç oluyor..Geçte olsa geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim.Gezinizdeki görseller çok güzel.Heleki kum heykeller yapanların ellerine sağlık.

seyyah54' Alıntı:
Bülent bey yazınızı şimdi farkettim.Gezide herzaman neti bulamayınca biraz dünya ile iletişim geç oluyor..Geçte olsa geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim.Gezinizdeki görseller çok güzel.Heleki kum heykeller yapanların ellerine sağlık.

Çok teşekkür ediyoruz. Antalya ve çevresinde bir ay kadar kaldık ve daha detaylı gezdik bu kez. Biz de sizi keyifle izliyoruz :smiley:

Antalya'nın görsellerine devam :smiley:

Antalya 2

769

Larada piknik

Lara

799

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,384
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR